Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lúzer lennék, mert 3 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lúzer lennék, mert 3 éve egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
3 éve szingli vagyok, de nagyon nem is keresek barátnőt, így jól el vagyok, több ismerősöm emiatt lúzernek tart... emiatt miért lennék lúzer..
2017. febr. 7. 12:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#10


Vannak akiknek jó okuk van rá... Bár nem éppen önkéntes ez, de nincs más választás...

2017. febr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ez így van.


#7-es voltam

2017. febr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#12


Csak az okok különböznek sokszor. Nálam a pszichológiai problémák tömege ami miatt mindenképp rossz vége lenne, így az egyetlen amit tehetek, hogy nem keresek kapcsolatokat, még baráti szinten sem. Várhatóan beleőrülök majd, a kérdés csak az, hogy milyen "típusú" őrült leszek. De az 100%, hogy meg fog bomlani az elmém a tartós egyedüllét és a gyakran napokig (később lesz ez még rosszabb is) tartó technikai némaságtól. Sajnos az udvariassági forumlákat leszámítva senkivel nem tudok beszélgetni és talán jól is van ez így. Még van rokonságom akik néha feloldják ezt, de mi lesz ha elfogynak... Már most is "őrültnek" érzem magam a "normálisok közt" ahol sosem lehetek egyenrangú velük. De néha elnézve ami a világon megy... Hát nem tudom. Lehet nem velem meg a többi "őrülttel" van az igazi baj.

2017. febr. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#13-as


Nem feltétlenül kell beleőrülni. Én már ezt nem élem meg tragikusabban, mint egy 0- várcsoportú férfi az A+ többség között. És nincs is nagyobb jelentősége. A dolog nem elhanyagolható mértékű előnyeiről nem is beszélve.

2017. febr. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14


A gond ezzel csak az, hogy én most nem az olyan alacsony horderejű dolgokra gondolok "hiány" alatt, mint szex vagy romantika, hanem a teljes emberi kapcsolatok amitől távol kell maradnom. Ami hidd el, hogy őrjítő, mikor össze vagy zárva a gondolataiddal amit soha nem mondhatsz el senkinek. Senki nem kedves hozzád, senki nem ért meg vagy bátorít, csak a jeges közöny meg az utálat. Túl fájdalmas ez egy olyannak, mint én. Próbáltam gonosz lenni, de nem jött be. Csak a szégyen maradt utána

2017. febr. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezzel viszont én nem így vagyok. Sok barátom van.
2017. febr. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!