Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet hogy ilyen emberekn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy ilyen embereknek van barátnője?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, akik cigiznek, isznak,drogoznak, agresszívek, kockák, a végtelenségig autó fanatikusok, vagy foci, vagy egyéb... elvakult star wars rajongók stb.

Nem irigységből kérdezem, csak fura hogy egyes nők mi mindent elnéznek a pasijuknak.

Persze, én is iszok, alkalmanként, buliban, de nem rendszeresen. Nem vagyok kocka, nem dohányzom, szeretem az autókat, de nem minden időmet azzal töltöm. Sok minden érdekel, de komoly függés terén semmi.

A környezetemben sok sok lánytól hallom hogy így gáz, úgy gáz h a pasijuk nem foglalkozik velük stb.

Én sosem hanyagoltam egyik barátnőmet sem, holmi meccs stb miatt.

Most szingli vagyok, ismerkedem, de elég nehezen megy, és picit gáznak látom hogy sok lány siránkozik a pasija hülyeségei miatt, de szakítani azt nem "mert hát szeret, csak ő ilyen"...

köszi.

Nekem meg semmi "ilyen" tulajdonságom nincs, és mégsem érdeklek nagyon senkit..:(

26/F

Nem vagyok egy elveszett gyerek, senki ne gondolja: egyedül élek, dolgozom, van kocsim, edzek, úszok, jó a dumám stb.



2017. febr. 10. 18:40
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
83%

Kihagytad azokat, akik a lovak közé dobják a gyeplőt azáltal, hogy másokat okolnak a saját sikertelenségükért. A rohadtak ! De komolyra fordítva a dolgot, ne másokhoz hasonlítsd magad, mert azony csak bosszankodni fogsz.

30/f

2017. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

Ember, odaírtam, hogy nem irigységből kérdezem!

De miért sír sok nő akkor ezek miatt? Csak azért mert túl sokat elnéz a párjának, de lépni meg nem mer mert hát "szereti"...

Nem tőlük sajnálom, bár lehet rosszul tettem fel a kérdést, sokkal inkább olyan irányú lenne ez az egész, hogy ha nekik IS van, akkor nekem is simán kellene hogy LEGYEN.

2017. febr. 10. 18:56
 3/42 A legrosszabb ***** válasza:
73%
Én is szoktam magamban eleget szörnyülködni, hogy milyen férgekkel képesek a nők összejönni. Olyan nők, akikért a kezemet összetenném! Komolyan! És ők mégis a nagypofájú, agresszív, tapló köсsögládáért, vagy az önelégült, skizofrén, szociopata manipulátorért epekednek, akik le is kavarnak olykor egy-egy sallert, vagy lelkileg totálisan leamortizálják őket. Nekik ez kell, meg úgy a nők 99%-ának. Nem lepődök meg rajta, de mindig felrántom a szemöldököm egy-egy új eset láttán/hallatán.
2017. febr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

szóval az átlagos túl unalmas? ebből az jön le.

de ha egyszer emberileg én nem vagyok szélsőséges...akkor miért "játszam" el ezt?

2017. febr. 10. 18:59
 5/42 anonim ***** válasza:
74%

Ez még csak hagyján. Ismerek olyan srácot aki nem egy kedves jellem, az eddigi barátnőjeit szinte mindet megverte. Mégis a mai napig beleszetetnek, vannak új nőjei hosszú és rövid távúak is. Mindenki tudja róla, hogy miket csinált és milyen, de mégis mindig van valakije.

Több tucat másik srácot is ismerek akik mondhatni normális emberek és egy nő sem néz még feléjük sem.

2017. febr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
80%
Ne ezen agyalj, hanem ismerkedj. Menni fog az.
2017. febr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
A kocka itt mit jelent?
2017. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mert szeretik őket.
2017. febr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom "kocka", de ez maximum csak annyiban zavar, hogy egy romantikus film helyett gyakran valami Marveles hülyeséget kell nézni, vagy leül xboxozni, mert ahhoz van kedve. Kockaságából adódóan viszont programozó, és nagyon okos, szóval én ezt nem tartom feltétlenül rossz tulajdonságnak. Nem hiszem, hogy az a legfontosabb, hogy egyforma legyen az ízlésünk.
2017. febr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 omba ***** válasza:

A párválasztás nem valami racionális játék. Nincs benned semmi taszító - de hát az kevés.

És cigizek, nem iszok, nem vagyok kocka és star wars őrült és az elmúlt 40 évben tán fél évet életem egyedül.

2017. febr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!