Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek olyan nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan nővel vagy pasaival, aki csak párkapcsolatban hajlandó szeretkezni, tehát fontos neki, hogy először kimondjátok hogy együtt vagytok, össze is jöttök hivatalosan és csak utána hajlandó lefeküdni veled?

Figyelt kérdés
2017. febr. 13. 19:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
8%
Nem kérdés, egyértelmű igen, bár ez a hivatalosan kimondás kicsit erős. Szerintem ha mindketten úgy érzik, hogy együtt vannak, akkor ez a "kimondás" felesleges.
2017. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
15%
Lehet lepontozni, de szerintem marhaság összeházasodni úgy, hogy az sem tudod, milyen lesz vele a szex. Az emberek igénye lehet nagyon eltérő is, ez pedig nem árt időben tisztázni. Ez egy nagyon fontos része a párkapcsolatnak, és ha nem jól működik, akkor nincs is értelme együtt maradni. A komoly párkapcsolattal, házassággal egyetértek, de mindezt lutri módra hivatalosítani nem vall felelősségteljes döntésre.
2017. febr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
63%

Szerintem ez a normális.

Jobb lenne, ha egy discoban felszednéd és egyből lefeküdnétek?

2017. febr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
#12, bocs, hogy beleszólok, de szerintem nem házasságról van szó (vagy a kérdező most kijavít), hanem arról, hogy egy párkapcsolat esetén ki kell-e mondani, hogy "mi járunk/együtt vagyunk" a szex előtt.
2017. febr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 icu75 ***** válasza:
9%
Én biztosan nem. Nem tudnék addig elköteleződni amíg nem tudom hogy azon a téren is megfelelünk egymásnak. Persze nem ugranék egyből az ágyába,de nem is húznám hónapokig a dolgot.
2017. febr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
44%
Csak ilyen pasival jönnék (jöttem) össze.
2017. febr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
40%
A konkrét kimondásra nincs szükség, de én is ezt szeretem. A kimondom dolog amúgy nem feltétlenül jelent valamit. Volt aki az első randi után "hivatalossá" akarta tenni a dolgot facebookon én meg sikítva menekültem.
2017. febr. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
63%
Csak így feküdnék le bárkivel, semmi kedvem kísérletezgetni.
2017. febr. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nagyon nem egyértelmű a kérdés.

Mert ha arról van szó, hogy szexelünk-e úgy, hogy nem is járunk, akkor én is azt mondom, hogy csak azzal akarok szexelni, akivel együtt is vagyok, tehát én is csak a párkapcsolatban való szexelést preferálom.

Viszont ha az a kérdés lényege, hogy a szex előtt a párkapcsolatot is hivatalosítani kell, akkor a válaszom pont az ellenkezője, tehát addig nem akarnám hivatalosítani a kapcsolatot, amíg nem tudom, hogy szexuálisan nagyjából azonosak-e az igényeink, vagy teljesen mások, mert ez olyannyira fontos része egy párkapcsolatnak, hogy ha totál mások az igényeink, akkor az a párkapcsolat úgysem fog működni, tehát nagyon nem mindegy, hogy annak a vége egy sima békés szakítás, vagy pedig válás.

2017. febr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Jólvan, még egy kérdés, ahol diszlájknak hiszik a "nem hasznos" gombot. :D Siralmas ez az oldal :D
2017. febr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!