Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfitársaim, titeket milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, titeket milyen érzés fog el egy feltűnően szép nő közelében?

Figyelt kérdés
Ilyenkor leblokkoltok, hebegtek-habogtok, esetleg dadogás is van, vagy épp ellenkezőleg, előjön az igazi férfi, az úriember-énetek? Mire gondoltok: hogy szeretnétek megismerni a belső tulajdonságait vagy rögtön ágyba vinnétek? Tartós kapcsolatra választanátok egy ilyen nőt, aki bárhol jelenjen is meg, minden tekintet rá szegeződik?

2017. febr. 13. 22:44
 1/9 opened paradise ***** válasza:

Az égegyadtavilágonsemmilyen.

Nem számít. És szerintem ez vonzóbb is valahol,holott nem tudatos.

2017. febr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmilyen érzésem nincs. Esélytelenek nyugalma, mert egyrészt úgyis van valakije, másrészt inkább marad egyedül bármely nő, minthogy velem egyáltalán szóba álljon. Vagy egyébként a nyugalom is egy érzés?
2017. febr. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Eszembe jut ,az elmúlás, hogy semmi sem tart örökké, milyen kár ,hogy ő is hamarosan elhervad.

Egyébiránt nem izgat különösebben. Átlagos napokon mindenkivel udvarias vagyok amíg másra nem ad okot.

2017. febr. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Felmegy a pulzusom. Ritkán hibázok beszéd közben, néha elő elő jön. Kicsit elhalkul a hangom, vagy artikulálatlanul beszélek valamennyire. Sokat kellett fejlődnöm ebbe. Egyik sem kirívó ma már a fentiek közül, és jellemzően 3-4 perc után megszűnik az összes és teljesen felszabadulok.
2017. febr. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Diavolino44 ***** válasza:

Nem hiszek a semmilyen válaszban. Mindenki ítélkezik/ kategorizal magában. Nekem ne mesélj be, hogy ugyanúgy viselkedik egy 80 kg pattanásos csajjal mint egy szuperbombazoval.


Kerdesre válaszolva, mikor először szólítottam meg ismeretlen lányt az utcán, mikor semmilyen indokot nem volt, csak tetszett, akkor eleg nehézen ment kommunikáció. Viszont ha mar van egy kis interakkcio akkor a helyzetkomikumokkal kiegészítve egesz jol elboldogulok. Ha baráti társaságban van valaki akkor meg pont ez ellenkezője vagyok, bekapcsol a cápa üzemmód tudattalanul, es elkezdek vele bunkozni finoman, mert tudom, hogy ugyis erre fogja felkapni a fejet.

Tartós kapcsolatra akkor ha belsoleg passzulunk. Ha nem akkor szex ha eljut odáig a dolog.

Eddig tobb olyan baratnom volt aki ha költözött, akkor az a tipikus megáll meg a levegő is tipus volt ha elmentünk valahova, igy nekem nem nagy kunszt, ha mások bámulják.

2017. febr. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva, nekem ellenszenves lenne. Sose csíptem a a feltűnően szép nőket. Körül vannak hájpolva és ez a viselkedésükön is meglátszik, nem arra fókuszálnak ami igazán lényeges.
2017. febr. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1, Igen, hebegek-habogok; 2, Számomra fontos a belső tulajdonság (Rák vagyok), ezért ezt szeretném feltérképezni; 3, Igen, tartós kapcsolatra pályáznék vele. Azonban egy kapcsolatban nem lehet "egyedül tangózni", azaz: fontos lenne, hogy ő maga is törekedjen arra, hogy ha fontos számára a meglévő kapcsolata, akkor ne hagyja magát elcsábítani.
2017. febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gábor19... ***** válasza:
Pizzafutárként sok ilyen csajjal találkozom/van dolgom. El bohóckodok nekik, szórakoztatom őket. Szóval ilyen helyzetben nincs gond. De akkor zavarban vagyok ha egy jó csaj mellé osztanak be dolgozni.
2017. febr. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kanosság érzése :D
2017. febr. 19. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!