Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes ilyen igények mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ilyen igények mellett társkeresőre mennem átlagos sportos nőként? Van esély ott ilyen társat találni?

Figyelt kérdés

Sportolok jó alakom van, szépnek tartanak a férfiak, mégis 3 éve keresem a párom de semmi. Pedig már 28 éves vagyok.


Külsőbe az elvárásom hogy legalább olyan magas legyen mint én 167 cm vagyok, nem baj ha van pocak, macis de nagyon kövér ne legyen. Ami fontos visszafogott csendes intelligens legyen. Legyen egzisztenciája, azaz legalább legyen olyan munkája ahol 120 ezer nettót megkeress. Jó lenne ha külön lakna de nem elvárás, ha szüleivel lakik ne legyen anyuka pici fia.


A társkeresőn tényleg csak szexet akarnak vagy azért van esélyem ilyen pasiknál? Nagyon félek az internetes ismerkedődtől, sok rosszat hallottam


2017. febr. 14. 07:48
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Az a benyomásom, hogy teljesen normális nő lehetsz, hétköznapi igényekkel. Valószínűleg az életben azért nem lehetett szerencséd, mert az átlagnál csinosabb nőkre címkét ragasztanak, és ítélkeznek anélkül, hogy megismernének. A leírásod alapján pedig biztos sokaknak okoznál nagyon kellemes csalódást...

Azt azért tartsd szem előtt, hogy attól, hogy valaki ezeknek megfelel, még kismillió olyan negatív tulajdonsága lehet, ami Nálad kizáró ok lenne. Arra gondolj, hogy rengetegen keresnek párt neten, biztos mások is féltek ettől, de ezt félre tudták tenni, és belevágtak. Biztos sok idióta lesz majd, aki betalál, de ami probléma szokott lenni, hogy a teljesen normális, őszinte érdeklődésre sem adnak választ a lányok. Ha valakinél ez lesz a benyomásod és a fotói alapján tetszene is, akkor írj vissza neki, mert tettek nélkül megint éveket tölthetsz el egyedül, és annál rosszabb lesz. A bolondokat meg zárd ki. 34/F

2017. febr. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
8%

Buta vagy. Mindenki magara fog ismerni egy ilyen leirasban, az osszes luzer, csunya, defektes pasiradcszabaditja magat. Az olyanok is,akik meg a keveske feltetelednek secfelel meg, decugy gondolja, talan eltekintesz majd par aprosagtol.


Ezeket a felteteleket te nem gondoktad komolyan, nem gondoltad at. Szeribted ki fogja azt mondani,h ahhhh, en nem irok neki, m nem vagyok intelligens. Meg a bagadozva olvaso, irastudatlan felhulye is irni fog nekrd.

2017. febr. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Esetleg sporttal kapcsolatos Facebook csoportok, vagy Pesten sok program lenne?


Szerintem az a gond a társkeresővel, hogy elég kiábrándulttá tesz. Végig nyomni rengeteg levelet, randit. Legalábbis is itt is, ha van társkeresőn kérdés akkor ritkán jönnek jókedvű válaszok. Inkább az jön le, hogy ott olyan az ismerkedés mint egy strapás munka.

2017. febr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Ti meg ferfiak, el ne higgyetek mar,hogy csak ennyi az elvaras. Azert ennyi, m a kerdezo egy tapasztalatlan kislany,hiaba 28 eves, nincs tisztaban onmagaval, a vilaggal. Majd valtotok vele par levelet, aztan kibujik a szog a zsakbol. H megse ugy van az, h johet a pocak meg lakhatsz anyuval es eleg a 120 netto.
2017. febr. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

". Ha valakinél ez lesz a benyomásod és a fotói alapján tetszene is, akkor írj vissza neki, mert tettek nélkül megint éveket tölthetsz el egyedül, és annál rosszabb lesz."


Fotó nekem aztán semmit nem mond, fotó alapján biztos nem tudok majd ítélkezni és dönteni, mert szerintem élőben egész máshogy néz ki az ember, mint fotókon.



13. Igen ezt tapasztaltam, volt olyan pasi aki közeledett, mert tudta az elvárásaimat, meséltem neki és hogy ő milyen intelligens, pedig két értelmes szót ne tudtunk váltani, mert sajnos eléggé butuska volt.

2017. febr. 14. 08:57
 16/30 anonim ***** válasza:
Vicces, nekem nem sportos, duci nőként ilyen párom van. Valószínűleg a külsődön kívül nem tudsz sokat nyújtani, azért kerülnek el a normális férfiak.
2017. febr. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

"Ti meg ferfiak, el ne higgyetek mar,hogy csak ennyi az elvaras. Azert ennyi, m a kerdezo egy tapasztalatlan kislany,hiaba 28 eves, nincs tisztaban onmagaval, a vilaggal. Majd valtotok vele par levelet, aztan kibujik a szog a zsakbol. H megse ugy van az, h johet a pocak meg lakhatsz anyuval es eleg a 120 netto."



Intelligencia csak úgy sugárzik írásodból, és örülök neki, hogy jobban tisztában vagy az igényeimmel, mint én magam.

Nagyon bőszítő ez a fajta vádaskodás.


Ha tudni akarod az előző 4 éves kapcsolatomnál a férfi pocakos volt, és nagyon szerettem, ahhoz a pocakhoz bújni és egy laborban volt asszisztens, nettó 130 ezerért......

2017. febr. 14. 09:01
 18/30 anonim ***** válasza:
62%
15. Én férfi vagyok és képzeld elhiszem, amit a kérdező mond és kedves férfi társaim nyugodtan higgyétek el, mert nekem is volt ilyen exem, igaz azóta sem találtam ilyen nőt, szóval nagyon kevés van belőletek...
2017. febr. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Megint a magasságommal buktam el. Vagy inkább alacsonyság.
2017. febr. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Ilyen elvárásokkal úgy gondolom nem budapesti vagy, hanem inkább távolabbi, kistelepülésen élsz.

Ami jelentheti, hogy alig van a közeledben potenciális jelölt, akivel a mindennapokban összefuthatsz.

Erre jó az internet, hogy sokkal több lehetőséged legyen új embereket megismerni.

2017. febr. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!