Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes ilyen igények mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ilyen igények mellett társkeresőre mennem átlagos sportos nőként? Van esély ott ilyen társat találni?

Figyelt kérdés

Sportolok jó alakom van, szépnek tartanak a férfiak, mégis 3 éve keresem a párom de semmi. Pedig már 28 éves vagyok.


Külsőbe az elvárásom hogy legalább olyan magas legyen mint én 167 cm vagyok, nem baj ha van pocak, macis de nagyon kövér ne legyen. Ami fontos visszafogott csendes intelligens legyen. Legyen egzisztenciája, azaz legalább legyen olyan munkája ahol 120 ezer nettót megkeress. Jó lenne ha külön lakna de nem elvárás, ha szüleivel lakik ne legyen anyuka pici fia.


A társkeresőn tényleg csak szexet akarnak vagy azért van esélyem ilyen pasiknál? Nagyon félek az internetes ismerkedődtől, sok rosszat hallottam


2017. febr. 14. 07:48
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Én pl bőven beleférek abba amit leirtál és társkeresőkön vagyok, bár macis nem vagyok, hanem annál vékonyabb.

Csendes is vagyok kicsit(mert nem érdekel a foci, és a sör se az életem értelme, meg a mutogatós autó sem, és az asztrofizika, kvantumfizika, meg a komolyabb témák nem kapósak társaságban...), és kiröhögöm a többi férfi nyomulását a nőkre, mert olyan ordítóan átlátszónak tartom, meg tudom miben kamuznak. Pedig 30 évesen pont ezért nincs párom, nekem is azt kellene csinálnom, de valahogy olyan mintha az elveimmel mennék szembe.

Ja és nrm csak szexre megyek, mert tudom arra más való, nem egy TÁRSkereső, és a csak szex nekem nem elég.


Az a lényeg, hogy társkeresőn soha se fizess, mert lehúzás mind. Ha nem tudsz mit kezdeni fizetés nélkül, akkor menj olyan keresőre ahol tudsz, mert van elég (sajnos, mert így elaprózódik a közösség).

2017. febr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
52%
Az ilyen eseteknél gyakran előfordul az, hogy az illető hölgy kilép egy hosszú kapcsolatból, és egy idő után rájön, hogy baromi nehéz újra komoly társat találni, sok a bunkó, csak szexre utazó, ilyen-olyan okból tartalmas kapcsolatra alkalmatlan figura - elege lesz, és ekkor elkezdi mérlegelni annak a lehetőségét, hogy visszamenjen az exéhez. Rájön, hogy tulajdonképpen az, ami miatt akkor szakítottak, nem is volt olyan nagy horderejű dolog, hogy ne lehetne helyrehozni és újra "felmelegíteni a káposztát". Ha pedig az ex is egyedül van éppen(vagy azóta is), akkor ez simán kivitelezhető. Szerencsés esetben pedig idővel házasság és családalapítás követi az újbóli egymásra találást.
2017. febr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy mindenki magáról ír, mert nőkről és nem a kérdésre válaszol. Hogy ajánlja e neki a társkeresőket. Pedig ez engem is érdekelne. Van aki jól érzi magát a társkeresőkön, akinek öröm ott az ismerkedés? És tiszta szívvel ajánlja másnak az élményt?
2017. febr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Elég alacsony igényeid vannak,de társkeresőn a többség a látványra, a képekre megy, ezáltal több közöttük a felszínes, szexre hajtó vagy defektes figura.
2017. febr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Ha itt felmertél tenni egy kérdést, neten is merhetsz társat keresni. Nem kell félni. Aki csak szexet akar azt szépen elhajtod.
2017. febr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Szerintem is rengeteg ilyen férfi van. Csak az én baráti körömben legalább 6 olyen van, aki egyedülálló. Más kérdés, hogy ha úgy társkeresőzöl, hogy te nem kezdeményezel ("mert az a férfi dolga" stb.), akkor jó eséllyel ők sem fognak.
2017. febr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

#23: társkereső egy kényszer, ráadásul rosszul működnek, átverés, lehúzás az üzleti modelljük.

Társkeresőkön csak a kamuprofilos trollok, és az ego tuningolók szórakoznak jól.

Másnak nem öröm, csak lehetőség. Több a semminél, de fel kell készülni a csalódásokra, és az emberiség szemetére.

2017. febr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, én netes társkeresőn ismertem meg a feleségemet, már 4 éve együtt vagyunk.


A nyitottság hiányzik belőled efelé.


Ha kaptál már itt az oldalon levelet, akkor, ha valaki szimpatikusan ír, akkor írjál vissza. NEM A FÉNYKÉP ALAPJÁN kell dönteni, hanem ha leveleztek egy hétig, akkor abból, ahogyan ír, már lejön, hogy az illető mennyire intelligens, van-e humora, meg tud-e nevettetni.


Aztán 1 hét után már - ha továbbra is szimpatikus, akkor randizni kell az illetővel, és ott végleg eldől, hogy mehet tovább.


Ugyanezt kell a társkeresőn is csinálni, de ott van fent kép is, meg több, más adat. Én biztatnálak, mert ha elszánt vagy, és tényleg akarod, akkor sikerülni fog...

2017. febr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy mindenféle elváráslistád van. Így nem lehet párt keresni, könyörgöm! Ismerkedj, nézd a személyiségét. A körülményeken lehet fejleszteni, a személyiségen kevésbé. Majd elkéred a bérpapírját? Dobod ha kiderül később, hogy csak 100.000-et keres? Ha nincs lakása, akkor szar alak? Most komolyan? Te magad sem vagy komolyan vehető, úgy érzem.

Én nem így mentem neki a párkeresésnek. Én olyan személyt kerestem, akivel vonzódunk egymáshoz és szellemileg egy hullámhosszon vagyunk, úgymond... aki intelligens és lehet vele beszélgetni. Nem pipálgattam a checklistámat, csak az ösztöneimre hagyatkoztam. Az elvárható bárkitől, hogy legyen munkája, de nem kérdeztem, mennyit keres... ez annyira alantas lenne és megalázó is. Gondolkodj picit el...

2017. febr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
#29 vagyok. A páromat társkeresőn ismertem meg.
2017. febr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!