Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon előnytelen külsejű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon előnytelen külsejű, csúnyának mondott férfiak, ti utasítottátok már el valamiért egy nő közeledésért, ha igen miért?

Figyelt kérdés
2017. febr. 14. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Kérdés hogy mi számít, előnytelen külsejű/csúnya férfinak, de mondjuk magamat nézve nem vagyok kapós a szexpiacon, ennek ellenére volt már olyan, hogy én koptattam le valakit, mert nem jött be az illető, vagyis nem láttam meg benne azt a szikrát, amivel úgy éreztem volna, hogy kialakulhatna köztünk a dolog.
2017. febr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Én mondjuk jól nézek ki, de 10/9 lánykát visszautasítok, mert nem bejövős :/
2017. febr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Lazy Lover ***** válasza:
Igen Hát nem teszett a viselkedése
2017. febr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Sose próbálkozott még egy nő se nálam.
2017. febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Munka közben és vonaton is jött már oda 2-3 alkalommal nagyon alja, nagyon putris, nagyon igénytelen cigány* nő. Talán nem meglepő, hogy ápolt, diplomás emberként nem a gettóba akarok házasodni. Más még soha az életben nem közeledett felém és természetesen én is vissza lettem utasítva eddig minden alkalommal, de ha ez az én sokszor emlegetett "kategóriám", akkor én viccen kívül inkább megölöm magamat.


*Idáig hallom, ahogy az SJW-k nyáladzva és hörögve ragadják magukhoz a billentyűzetet, de nem véletlenül írtam sem putrist, se cigányt, hanem azért, mert... hát, lepukkant cigányokról van szó.

2017. febr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Igen. Egyszer azért, mert nem csak nálam is előnytelenebb volt a csaj, hanem igénytelen is, másodszor meg azért, mert hiába volt jó nő, kibírhatatlan volt a stílusa.

Csak azért, mert nem vagyok egy adonisz, nem fogok minden áron egy elviselhetetlen sárkány vagy egy igénytelen nő mellett élni, akkor inkább egyedül. De nem ez számít, mert ha határozott vagy és nem viselkedsz úgy, hogy az előnytelen külső miatt úgysem jut nő, akkor fog jutni. Nekem is jutott végül, és nem is akármilyen.

2017. febr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A neten "figyelt fel" rám. Érdekes embernek tartott a hozzászólásaim alapján és meg akart ismerni. De előbb-utóbb képet kért volna tőlem, amit látva úgyis eltűnik. Úgyhogy megelőzve egy újabb kellemetlen helyzetet, inkább kihátráltam a lehetőségből.
2017. febr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Csúnya pasiknak nem kéne válogatni, örüljenek ha valaki rájuk néz.
2017. febr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csúnya vagyok, inkább a súlyommal van gond. De sose volt még rá alkalmam, ill. utoljára gimiben, de hát hol van az már... Olyan viszont többször volt már, hogy próbáltak rám tukmálni valakit, aki nekem nem tetszett. Az emberek nem fogják fel, hogy azért, mert túlsúlyos vagyok, nem feltétlenül fogok hasonló testalkatú lánynak udvarolni, csak mert szerintük másnál esélyem se lenne.


Egyébként meg ahogy előttem is írták néhányan: attól, mert nem Adonisz valaki, még lehetnek igényei. Persze tudom, itt sokak szerint csak annak osztanak lapot, aki testépítő (vagy legalábbis megússza az olimpiai A-szintet), de ez szerintem nem ilyen egyszerű. Az életnek számos területe van, és ezek közül a kinézet csak az egyik. Ami ráadásul folyamatosan változó. Nem úgy, mint mondjuk az intelligencia, aminek a megléte vagy hiánya egy életen át elkísér. Én tudom, hogy akivel egyszer összejövök, jól fog járni velem, mert jó mintát láttam, jó nevelést kaptam, megbízható, szerető társ leszek valakinek. Szeretnék barátnőt, feleséget, családot. De nem mindenáron. Ha olyan nő közeledne felém, akivel bármilyen okból nincs meg a vonzalom, az összhang, akkor nézhet ki akárhogy, csinálhat bármit, nincs jövője a dolognak. Ez esetben elutasítanám, függetlenül attól, hogy a közvélemény szemében ő egy 10/10 nő mondjuk, én meg csak egy 3/10 férfi. Az, hogy "csúnya férfiak", nem egy olyan kategória, ami miatt nekem bármit el kell fogadnom. Ugyanúgy visszautasíthatok bárkit, ahogy egy szépnek mondott lány vagy egy helyesnek titulált srác is elutasítja, aki valami miatt (legyen ez kinézet, belső tulajdonságok, akármi) nem felel meg az igényeinek. Röviden: én sem vagyok selejt, csak vannak előnyös és hátrányos tulajdonságaim, mint akárki másnak.


Remélem, megválaszoltam a kérdésedet. 32/F

2017. febr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En nem vagyok csunya pasi. De miert gondolja azt valaki, hogy egy csunya pasinak kotelezo barkivel, akarkivel osszejonni? Nekik is joguk van a parVALASZTashoz!!
2017. febr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!