Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is gerjed még rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is gerjed még rajtam kívül a magas,180 cm körüli hölgyekre? (191 cm,34/F) Esetleg van olyan férfitársam, aki 170 cm alatti, és mégis ez a típus a zsánere?

Figyelt kérdés
Mindig is bolondultam az "égimeszelő" típusú lányokért, csak a magasságuk vonz, a testalkatuk nem lényeges annyira. Én is magasnak születtem, ezért lehet ez. Tetszik, hogy amikor sétálunk, csak oldalra fordítom a fejem és a szemébe tudok nézni. Volt már alacsonyabb párom is, de mindig is ez marad az ideál. Más is van így ezzel? Aki pedig alacsonyabb létére az ilyen típust szereti, hogy tudja elérni, hogy a hölgy el tudjon siklani a magasságbeli különbség felett és férfiként tekintsen rá?

2017. febr. 18. 11:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én nagyon.
2017. febr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hú de kiestem itt.😜 162cm, N
2017. febr. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én imádom magas nőket.
2017. febr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Tőlünk 170-es pasiktól hiába kérdezed, mert nekünk még a tök átlagos alacsony lányoknál sincs sok esélyünk, nemhogy a magas, hosszú vékony virgácsokkal rendelkező nőknél. Egyként igen, rohadt gyönyörűek és qrvára sajnálom, hogy nem vagyok legalább 180, mert egy tipikus gazellaalkatú derékig érő hajú érzéki lánynál nincsen szebb főleg, mert ők sokkal kevésbé felszínesek, mivel kisebb tartományból válogathatnak, ezért ha a pasi nem alacsonyabb, akkor általában sokkal kompromisszum készebbek. Nem hisztiznek, azon, hogy a pasi velük egy magas (esetleg 2-3 centivel alacsonyabb, mert ilyet is láttam már 180 körüli pároknál).

Ilyen csajokra gondolok:

[link]

[link]

[link]

[link]

Ezzel szemben a 160 centis töpszli csajok rohadtul el vannak szállva maguktól (tisztelet a kivételnek), mert 160 és 200 között szinte minden pasi csorgatja utánuk a nyálát és úgy tudnak válogatni, mint Paris Hilton egy luxus üzletben.

2017. febr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Rajongok a magas 180-200 lányokért, gyönyörűek.
2017. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

14# Hogy ez mekkora baromság!

Egyik barátnőm 178 cm és válogatósabb pasik terén mint én! Szóval hagyjuk már, hogy az alacsony lányok milyen szemetek!

Meg mi az, hogy csorgatják a pasik a nyálukat az alacsony csajok után? Hol élsz drágaságom? Olvasd már el itt a válaszokat! Nézz szét a világban! Az alacsony lányok nem vehetik fel a versenyt egy "hosszú virgácsokkal" rendelkező lánnyal.

Nem tudom mi a francnak általánosítgatsz!

(Egy 153 cm-es "töpszli", hobbit, bokacirkáló, törpe stb stb stb)

2017. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#16: Akkor azt áruld már el nekem légyszíves, miért van az, hogy míg nem ritka látvány, amikor egy 175-178 körüli pasi büszkén és mindenkit lesz**rom stílusban (hozzáteszem teljesen jogosan, mert a lényeg, hogy ők mennyire boldogok, nem az, hogy más mit gondol róluk) együtt sétál a 177-180-as barátnőjével (többször láttam már hasonlót), mindeközben húszból legalább tizenöt 165 vagy az alatti csajt mindig 180-185 fölötti pasival látok, a maradék 4-t meg mondjuk "csak" 175 körüli sráccal. A legabszurdabb, amikor egymás után két 190-es pasi halad el mellettem a sétálóutcában vagy a bevásárlóközpontban a 158 körüli párjával kézen fogva úgy, hogy a kiscsajnak majd kitörik a nyaka, vigyorog miközben nyújtózkodnia kell csókolózás közben, de nem érdekli. Mi ez ha nem felszínesség vagy nem is tudom...a saját gátlásainak ilyen módon történő kompenzációja? Persze nem akarok általánosítani (mert vannak alacsony csajok akik nem vágynak Hugo Boss kifutó modellre), de ez iszonyat szembeötlő dolog. Nem viccelek, de gyakoribb jelenség és többször is látok olyan párokat, ahol mindketten 170 körül vannak vagy a csaj picit magasabb, mintha a csaj lenne 10-15 centivel alacsonyabb. És természetesen nem azért, mert ennyire ritka az alacsony lány...
2017. febr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17# Nem tudom hol élsz, na mindegy.

Azért látod ezt mert külön erre figyelsz.

Szóval azt akarod mondani, hogy a magasság összefügg a személyiséggel?

Ha megragadsz 150-160 centinél a növésben akkor automatikusan át lesz programozva az agyad, és csak a 2 méter 30 cm-es pasikat fogod észrevenni+ bunkó leszel. Kb ezt írtad csak finomabb kiadásban.

Mondanom se kell, hogy ez marhaság és baromira SÉRTŐ!!!


Amúgy meg...ha igazad is lenne akkor örülj inkább! Mi bokacirkálók elvesszük (szerinted) az összes magas pasit, így megmaradnak a hosszú virgácsokkal rendelkező lányok az alacsony pasiknak.. Elvégre a hosszú virgács együtt jár a kedvességgel és minden jó belső tulajdonsággal. De azt hozzá kell tenni, hogy a jó tulajdonság csak +170 cm felett figyelhető meg a nőknél! Természetesen.

2017. febr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!