Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők miért nem toleraljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miért nem toleraljak semmilyen szinten azt a pasit aki szamitogepen jatszik? Viszont aki minden hétvégén részegen fetreng, beszivva, azt valahogy jobban elnézik, hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék nők és férfiak véleményére is😊

2017. febr. 18. 20:50
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a Zöld kéz !!Köszi!!!Ugyanilyen beállítottságú csajnak mindig is örültem volna,de hát majd egyszer 😊
2017. febr. 18. 23:13
 22/27 anonim ***** válasza:

Azért mert gyerekesnek tartják.


Bár ez abszolút szubjektív véleményem de ha v ki komolyan tolja az ipart tehát gépet fejleszt, havi szinten vesz új játékokat. Esetleg konzolja is van. Tehát komoly játékos az illető akkor hagyja a fenébe a párkapcsolatot.


(Nem azt mondtam h barátai ne legyenek v futó szex.)

De az állandó kapcsoltból csak baja lesz. Komolyan mondom itt is vannak olyan kérdések h a pasim folyton játszik mit csináljak ? Nem megyünk soha sehová...


Azt mondja h család mellet ő már a gépével sem tud foglalkozni, az ellenség irtása később is ráér elöbb etesd meg a gyereket.... stb


Ez a hobbi drága és sok időt emészt fel.

A nők 90%-a ezt nem érti. Ne eresz + problémákat a saját fejedre ha komoly kocka vagy.

Ezt nem viccöl mondom mer ilyen vége lesz.

https://www.youtube.com/watch?v=DJVBsUX-zCM

2017. febr. 19. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
72%
Én a barátommal együtt kockulok :D Egyértelműen nyerőbb nálam egy kocka, mint egy bulihuligán.
2017. febr. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
mert az nem közös program. egy kapcsolat attól faja, hogy sok dolgot szerettek közösen csinálni. legyen ez akár a közösen játszás számítógépen multiban, sétálás, részegen betépve fetrengés.... de a férfiak, mint a nagy óvodások, ki se lehet őket robbantani a gép elől. és még nekik áll feljebb, ha összetörik a gépet idegrohamukban. és ezt én különösen rühelltem az exemben... majdnem összetörte a gépemet érted, mert lelőtték... hát fiam, nem neked való a vereség... -.-
2017. febr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Az ő bajuk, az én párom is kocka, és hidd el, hogy én sokkal jobban örülök annak, hogy ez a hobbija, mint annak, hogy helyette minden hétvégén beszívva/részegen/ stb fetrengene meg inna...


Sőt, van, hogy vele együtt játszok, mert az évek alatt engem is bekebelezett kicsit. :)


Arra figyelj, hogy túlzásba ne ess, mert az viszont nyilván nem jó, hogyha soha nincs semmilyen progi, nem vagytok együtt, nem szóltok egymáshoz mert csak az van.

De ha pl mindig adsz az idődből a barátnődnek is, pl együtt vacsiztok, és együtt fekszetek le, tehát szánsz rá is didőt azért a napjaidban, az a pár óra naponta nem fog számítani.

Aki értelmes, az fel fogja fogni, hogy neked ez a hobbid.

2017. febr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nekünk a gyerekek mellett max havi 1-2 alkalmunk van néha játszani. Olyankor a feleségem szokta felhozni, hogy egy kis Drakensang?
2017. febr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
61%

Pff, ez az általánosítás... na, az ilyen idióta férfiakat nem tolerálom, mint amilyen a kérdező.


Nálunk a kapcsolatunkban amúgy én vagyok a "kocka", a barátom semmihez nem ért, ami számítógép. Ő tolerálja, de azért jobb lenne, ha tudnánk együtt játszani. :(


N

2017. febr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!