Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Életem szerelméről van szó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem szerelméről van szó, életbevágóan fontos! Ti mit tennétek a helyemben? (részletek lent)

Figyelt kérdés

10 éve ismerek egy - most mar ferfit -, akibe 4 évig reménytelenül szerelmes voltam. 14 évesen ismerkedtünk meg, évfolyamtársak voltunk. Sokszor összevesztünk, voltak kisebb-nagyobb időszakok, amikor nem beszéltünk, de szép lassan, végül barátok lettünk. Elfogadtam, hogy nem szerelmes, csak szeret. Soha nem jártunk.

Amikor 19 lettem, és elkezdtem az egyetemet, ő kiköltözött Németországba. Nagyon sírtam, hogy elmegy, gyakran beszéltünk, mindig tudtunk az után is egymásról mindent. Közben voltak párkapcsolataink. Engem nagyon sokszor megbántottak, szinte mindig az ő vállán sírtam ki magam, és ő pedig az enyémen, ha valami nem jól sült el.

Most a legutóbbi kapcsolatom, ami 3 évig tartott, tönkrement, kiléptem belőle, és elhatároztam, hogy kiköltözöm Németországba ehhez a férfihez. Egyébként is sokat hívott, hogy menjek ki hozzá.

Csakhogy elkövettem egy baklövést. Amíg vártuk, hogy találkozzunk ismét, átestünk kicsit a ló túloldalára, és szerelmes üzenetekbe is bonyolódtunk. Ő elmondta, mindig is meg akart csókolni már engem, csak sosem volt hozzá mersze. Meg akartuk együtt próbálni végre, ha már tíz évig nem tettük.

Most itt vagyok. Én nem tudok németül, nem szereztem még munkát sem, de már nagyon szeretnék, és az egyetlen, akivel itt beszélhetek, az ő. Szeretem őt, de nem érzek szerelmet, és ez nagyon bánt engem. Úgy érzem, ő lángoló, rózsaszín ködös szerelmet érdemelne, de én nem érzem ezt. Mit tegyek? Nem akarom őt elveszíteni. Nagyon szomorú vagyok emiatt. :(

24/L



2015. aug. 17. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi értelme ennek?
2015. aug. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 datass ***** válasza:
82%

"Életem szerelméről van szó, életbevágóan fontos!"

"Szeretem őt, de nem érzek szerelmet, és ez nagyon bánt engem"


Kis ellentmondást vélek felfedezni.

2015. aug. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Érzelmet előállítani nem lehet,bármennyire is akarja az ember.Én is jártam anno olyan sráccal,aki minden szempontból okés volt,nagyon belém volt zúgva és ez imponált nekem,nem is tudom,megsajnáltam,de rövid idő alatt kiderült,hogy nem fog működni.Nem érdemes ezért tönkretenni egy régi barátságot,bár ha igazán jó barátok vagytok,akkor ezt is túl fogja élni a barátságotok.
2015. aug. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most akkor mi van? Életed szerelme, aki iránt nem érzel szerelmet?

Biztos minden oké veled a kis buksidban? :)

2015. aug. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy amielőtt kijöttem, szerelmes voltam belé megint. Egy hónapja hogy itt vagyok, es kb ket napja erzem, amit, hogy amit erzek, nem rozsaszin kod, es ez megijeszt. boldog vagyok igazabol vele, mert o a lelki tarsam, de buntudatom van amiatt, hogy o jobban szeret engem, mint en ot. Az egy honap alatt szeretkeztunk is, mar minden megvolt. Amikor megolel, megnyugszom. Jo, mikoe megcsokol. Szerintem az a baj, hogy en elkepzeltem, hogy majd annyira szerelmes lehetek ujra, mint tizennegy evesen. ezt nem tudom elfogadni, hogy felnottem, es megvaltozott a szerelemhez valo viszonyom is. Annyiszoe megbantottak mar, az elozo kapcsolatom is csod volt. Csak el kell fogadnom, hogy a dolgok valtoznak. Most megbeszeltuk, h visszaveszunk. Nem lesz szex. Mit gondoltok?
2015. aug. 17. 17:06
 6/8 kolosszus22 ***** válasza:

Az a baj, hogy 24 évesen még kislány vagy, mesevilágban élsz, kis dolgokból csinálsz nagyot...Rózsaszín köd és ilyen hülyeségek, jó vele vagy nem?

28F

2015. aug. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Megvolt az a rózsaszín köd, anno kamaszként. :) Nem is kell, hogy az legyen köztetek, hiszen ismered, szereted, tehát nincs miért fennálljon az a köd, nincs mit "elfednie".

Nem minden szerelem jár ezzel az elvakultsággal, különösen igaz ez azokra, amelyek barátságokból alakulnak ki. Viszont ezért cserébe sokkal mélyebb szerelmet, szeretetet kaphatsz és adhatsz, csak merd megélni a dolgot.


Nekem is hasonló volt a helyzetem a párommal (sok évi "barátság" után döntöttünk úgy, hogy megpróbáljuk együtt), és az első pár hónapban szinte szóról szóra ugyanezek a félelmeim voltak, mint neked. Aztán rájöttem, hogy nem számít, mit mondanak átlagosnak meg normálisnak, mert szeretem, nem akarom elveszíteni, és ő nekem a Férfi. :)


Ne aggódj olyan dolgokon, amin nem tudsz változtatni, adj időt magadnak, helyezkedj el az új életedben, sodródj az árral! És merd szeretni a párod! :) Hidd el, hamar megmutatkozik, hogy összetartoztok vagy sem.


Tudod, mit mondanak, a nagy láng hamar hamvad, a parázs örökre megmarad... ;)


25N

2015. aug. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, főleg az utolsónak. Végül én is erre jutottam pontosan. Nem érdekel, hogy nincs az a hű de nagy szerelem, szeretem őt, és vele akarok lenni. Kész. Köszönöm még egyszer. :)
2015. aug. 31. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!