Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért állítja be sok nő, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítja be sok nő, hogy milyen jó egyedül, mennyire nincs szükség kapcsolatra stb, amikor ez teljesen nem igaz?

Figyelt kérdés
Csomószor találkozok ezzel a jelenséggel, hogy ismerkedek nőkkel, ők úgy kommunikálják felém a szinglisséget, hogy az milyen jó dolog, meg nagyon jól megvan egyedül stb, közben nagyon lehet érezni ismerkedés során, hogy hatalmas szeretethiány van benne, nagyon szeretne már valakit maga mellé, állandóan keres, szinte megfojt.
2017. febr. 20. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Mert - mint az emberek nagy része - egyáltalán nem önazonosak. Azt állítják, rosszabb esetben azt is gondolják saját magukról, amilyenek lenni szeretnének, és nem azt, amilyenek valójában. Ennyi.
2017. febr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%

Erdekes en meg sose hallottam ezt. Notol plane.

Fuh de nem tudnek egyedul lenni....egyedul alszol, eszel, furdesz, filmezel....elsz.

Nem tudnek szingli lenni. Bar a verzaja, hogy nem tudnek massal se lenni aki nem a mostani parom

2017. febr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%

Nem tudom, de ez rohadt nagy divathullám lett.

telikürtölni a világot, hogy a nő már olyan erős és független hogy férfira sincs szüksége.

Miközben éjszakánként sirdogál hogy senki nem öleli át, nem egészíti ki senki, senki nem viszi a tagadhatatlanul férfias dolgokat.

2017. febr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát én szeretek szingli lenni mert akkor eljárhatok a barátaimmal több helyre is, több időm van rájuk. Olyankor nem mondják meg (pl a párom) hogy mit csinálhatok és mit nem. Félre értés ne essék, ettől még hiányzik a párkapcsolat mert nem jó egyedűl lenni, viszont ha szingli vagyok akkor a jó oldalát nézem és kihasználom amég lehet hogy majd a párkapcsolatban ne hiányozzon a bulizás.
2017. febr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%

Pedig tudod milyen könnyű a nőknek ma? Ne viccelj. Karriert építenek,mellette minden ujjára jut másik srác,szóval maximum rövidebb időre szexkapcsolat,és jöhet a következő.Így változatos is, és így el sem kötelezik magukat,azt csinálnak amit akarnak mellette...

És természetesen nem belső alapján válogatnak,hanem kizárólag minél jóképűbb legyen.

Ezt lányismerőseimtől hallom,szinte mind ezt csinálja már.

2017. febr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Elegge sajnalaom azt aki kapcsolatba nem tehet meg barmit amire kedve van.....

En 5 eve vagyok hazad es azt csinalok amit akarok....oda megyek a csajokkal ahova akarok...szoval ez szr kifogas

2017. febr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem elég általános helyzet, hogy ha valaki nagyon erőszakosan hangoztat valamit, akkor az valamiféle kompenzálást jelent.

Én nőként mindig is nagyon jól éreztem magam egyedül, volt olyan időszak is, amikor egy különösen elfuserált kapcsolat után 4 évig még csak nem is ismerkedtem. Később sem volt szándékomban, de megismertem egy fantasztikus férfit, aki mára a férjem lett.

Viszont valahogy sose nyomtam le senki torkán, nem hangoztattam, hogy mennyire zseniális dolog szinglinek lenni. Kiegyensúlyozott voltam, ami magáért beszélt :) Természetesen hiányozott időnként az intimitás ilyenkor, de szvsz ha az ember alapvetően szereti saját magát és vannak barátai, céljai, hobbijai, akkor egyáltalán nem alakul ki szeretethiány - nálam legalábbis nem, sőt, amikor összejöttünk, nagyon furcsa volt megszokni az elején azt, hogy van mellettem valaki.

2017. febr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért amiért sok nő azt állítja,hogy jól érzi magát 100 kgósan,es még szexinek is gondolja magát.Tobbsegnen az sem igaz.Én egyedül vok,és nem élvezem 80%-ban,de inkabb egyedül,ha nincs olyan akivel kölcsönösen szívesen lennénk egymas társaságában.
2017. febr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

mindennek megvan a maga szépsége.

párkapcsolatban jó hogy valaki szeret, lehet vele csinálni dolgokat, van akivel ölelkezhetsz, ilyen párkapcsolatos dolgok.

ha egyedül vagy, akkor sok időd van magadra, azt csinálhatod mindig amihez éppen kedved van, nem kell soha senki mást figyelembe venni, elvégre egyedül vagy.


"telikürtölni a világot, hogy a nő már olyan erős és független hogy férfira sincs szüksége."

olyan értelemben nincs is szüksége férfire, hogy maga is eltartja magát simán, boldogul egyedül az életben. a ház körüli munkákra hívhat szakembert, nem azért jön össze senki valakivel, hogy megcsinálja a férfimunkát. :D tehát szigorúan véve nincs szüksége férfire.

persze attól még hogy jól érzi magát valaki egyedül, ő is vágyik, vagy vágyni fog kapcsolatra, mert ilyenek az emberek.


aztán van az a szint is, amiről te beszélsz. azok tényleg csak bebeszélik maguknak. könnyebb ezt mondani, mint azt hogy nem találok senkit, nem kellek senkinek, nem is erőltetem meg magam hogy legyen valakim stb. de ez nem csak a nőkre igaz. férfiak is vannak ilyenek jónéhányan. ezen az oldalon pl férfiak kérdéseit szoktam látni inkább, hogy "más is van, aki nem akar soha párkapcsolatot?", meg "ugye hogy nem éri meg barátnőt tartani?" és hasonlók.

a női magazinokig meg ne süllyedjünk, nem kell azt komolyan venni. :D

2017. febr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocs rosszul fogalmaztam,nem fogom azt hazudni hogy de kiraly 80%-ban.Elvagyok,az élvezi igazan aki valami hosszu es rossz kapcsolatból szabadult.
2017. febr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!