Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért állítja be sok nő, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítja be sok nő, hogy milyen jó egyedül, mennyire nincs szükség kapcsolatra stb, amikor ez teljesen nem igaz?

Figyelt kérdés
Csomószor találkozok ezzel a jelenséggel, hogy ismerkedek nőkkel, ők úgy kommunikálják felém a szinglisséget, hogy az milyen jó dolog, meg nagyon jól megvan egyedül stb, közben nagyon lehet érezni ismerkedés során, hogy hatalmas szeretethiány van benne, nagyon szeretne már valakit maga mellé, állandóan keres, szinte megfojt.
2017. febr. 20. 15:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kéretlenül nem kezdem el mondani, de ha az a téma, mint most, akkor igen. Én szeretek egyedül lenni. Szerintem belőlem kihagytak valami alkatrészt, ami vágyik szerelemre/szexre.


Barátokat nagyon szeretnék, de párt nem hiszem.

2017. febr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
márpedig tényleg jobb egyedül. ilyenkor az ember lánya végre a saját feje után mehet, nem kell megfelelni, nem kell szopni (szó szerint), nem csesztet senki. nyugalom van, tudunk magunkkal és a nekünk tetsző/fontos dolgokkal nyugalommal foglalkozni. jobban megismerjük magunkat. nem kell senkire főzni, nem kell másnak alárendelni az életet... szerintem jó dolog.
2017. febr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!