Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon gáz lenne, hogy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz lenne, hogy ilyen ismerkedésre vevő voltam?

Figyelt kérdés

Álltam a buszmegállóban és oda jött egy baromi helyes pasi hozzám, nagyon elvarázsolt szép férfias külsejével.

Mikor odajött azt mondta, hogy "szia cica, nagyon tetszel, van kedves ismerkedni?"

Persze rögtön igent mondtam neki és elég hamar a számomat is megadtam neki.


Tudom hogy lehet géz az ilyen ismerkedési forma de, annyira cuki helyes pasi volt... Ugye érthető ez így?


2017. febr. 23. 14:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Kamu kérdés
2017. febr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha már megadtad az elérhetőségeidet, nem mindegy? Főleg, ha igaz is lenne a sztori. :D
2017. febr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Nincs ezzel baj. Lehet ő lesz majd a férjed:)
2017. febr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
Kamu.
2017. febr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Úgy döntöttél, feldobod a sok "csak akkor van esélyed, ha jóképűnek születtél"-rinyapasi napját? xD
2017. febr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Gáz, mivel férfi vagy, és kamuzol, aki be akarja bizonyítani, hogy a nőnek ez bejött. Ha a kérdés igazi lenne, a következőt válaszolnám: egyáltalán nem gáz, hogy egy helyes srác tetszett, és hogy buszmegállóban ismerkedtél. Ha nem zavar téged a cica megszólítás, pláne. Engem zavarna. Akkor gáz csak, ha mástól sértőnek találnád. Az meg nyilvánvaló,hogy aki jobban tetszik, annak többet elnézünk. A tanárnéni is jobban elnézi, amikor Kati nem csinált házit, mert tegnap színházban volt, mint Pistike, aki már sorozatban 50. alkalommal nem csinál, és lustaságból. Aki ezen felháborodik, az burokban élt eddig (vagy ő Pistike). ez nem nagy döbbenet. Amúgy meg mi lenne gáz azon, hogy egy helyes srác tetszik egy lánynak? ha kicsit még gyakorolsz, és megpróbálsz belehelyezkedni jobban mások fogalmazási stílusába és abba, hogy mi reális női szájból (ki a franc beszél így: "nagyon elvarázsolt szép férfias külsejével. "; "Persze rögtön igent mondtam " --> mint egy novella egy tehetségtelen, amatőr írótól), és kicsit még gyakorlod a dolgot, akkor jövő ilyenkor már a családi kapcsolatok rovatban is írhatsz ki kamu kérdést.
2017. febr. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Attól függ te minek érzed?!

Amúgy meg mit érdekel más véleménye??

2017. febr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kamu.Ráadsul bolond is.
2017. febr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Mennyi idiota.

Mi a fa(szért) lenne kamu. Sok ilyen pasi van,meg vannak kők akik vevők rá.

2017. febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
mert kamu, látom a fogalmazásból, hogy egy luzer pasi írta, hogy felmérje, hogy odamerjen e menni a buszmegállóban valakihez:D nem csaj írta ezt, egy nő nem így fogalmaz. hát igen barátom, az évek:D
2017. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!