Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnak egyes férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnak egyes férfiak azon rinyálni, hogy nekik alanyi jogon "jár egy nő"?

Figyelt kérdés
2017. febr. 23. 15:53
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Senkit nem érdekel, mennyi születik. Ez a felnőtt párkapcsolatok, jóesetben is a 20 évvel ezelőtti arányokat kellene nézni.


Azért érzik a huszonéves férfiak kevésnek a nőket, mert a huszonéves nőket lenyúlja pár 18 éves, harmincas és negyvenes is.


Így nagy a verseny.


Még egy harmincas nő is össze tud szedni tíz évvel fiatalabbat, egészen a 20 évvel idősebb férfiakig.


40 felett csökken a kereslet rájuk, akkor majd nem kell küzdeni értük, és még az is rásegít, hogy 45 felett a férfiak nagyütemben halnak kifelé vagy züllenek el.

2017. febr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
84%
# 10: Ja, ha neked azok a nők jelentik a célcsoportodat, akik a Budapesten legénybúcsúzó angolokkal kavarnak, akkor már nagyjából értem is, hogy mi a problémád...
2017. febr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
24%
A 10-es írta a legtalálóbb választ, hát persze, hogy őt pontozták le. Magyarországon a huszonéves korosztályban jóval több a nő, és sokan valóban külföldiekkel kavarnak, mert azoknak több a pénzük. Ők bármelyik magyar nőt megkaphatják.
2017. febr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
51%

Te is nyugodtan kavarhatsz Magyarországon élő külföldi nőkkel.


Amúgy aki épkézláb IT-s, az már rég lelépett, vagyis ilyen szempontból pont, hogy férfihiánynak kéne lennie.

2017. febr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
30%
Az IT szektorban ez pont nem igaz, mivel abból még itthon is meg lehet élni. Viszont a külföldi nők nem vevők a magyar férfiakra, mert mi nem vagyunk gazdagabbak, mint az ő hazájukban élő férfiak.
2017. febr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Jönnek ide csóróbb országokból is, pl. törökök. Tudom, a következő érv most az lesz, hogy fehér nők kellenek. :D
2017. febr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

#16


Magyarországra nem jönnek nők, az a pár csóri török kebabos is mind férfi ha megfigyeled. Az IT-s állások meg legalább vannak, más állás meg nincs is. Tudom, jobban fizetnek külföldön, és mennek is el külföldre, de közel sem annyi mint ahány nő megy el. Az arányok.. arányokat vizsgáld meg.

2017. febr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
84%
Csomóan jönnek ide tanulni is nők, ugye a felsőoktatásban alapból sokkal több nő tanul. De önvizsgálat és fejlődés helyett keressétek tovább a rajtatok kívülálló tényezőket, hogy épp miért nincs csajotok. :D (én se vagyok egy Casanova, de csomó egyedülálló nővel találkozom nap mint nap és igyekszem nem másokra hárítani a felelősséget, ha épp nem jön össze valami)
2017. febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Ezzel kapcsolatban, hogy kb ugyanannyi férfi van, mint nő, annyit tennék hozzá, hogy fontos az életkort is nézni, hogy egy adott életkorban mennyi lehetőség van a más korosztályokból. Vagyis egy fiatalabb srácnak, csak a vele egyidős, meg nála fiatalabb lányok jöhetnek szóba, ellenben egy fiatalabb lánynak a nála idősebb férfiak jönnek be (arányosan persze, vagy nem az apakomplexus meg ilyen szintű különbségekre gondolok), ami azért így már egy jelentősebb halmaz, amiből válogatni tudnak, a fiatal srácokhoz képest. De ez idősebb korban persze megfordul, az idősebb nők már nem nagyon kellenek senkinek, ellenben az idősebb faszinak még lehet a fiatal pipikre lőni.
2017. febr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
#19-es vagyok, pl. ha a saját példámat nézem, nekem 21 éves srácként csak a 16-21 éves korosztály van, ellenben egy 21 éves lánynak a 21- (kb) 30 éves korosztályig játszik a dolog, ami így már elég jelentős, csak az életkorok alapján majdnem kétszeres különbség, amiből meríteni lehet.
2017. febr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!