Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnak egyes férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnak egyes férfiak azon rinyálni, hogy nekik alanyi jogon "jár egy nő"?

Figyelt kérdés
2017. febr. 23. 15:53
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Ok, lepontozó brigád, én kiszálltam, legyen nektek igazatok. :D
2017. febr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
De itt is magadat korlátozod be, hogy 24 éves nő már nem kéne.
2017. febr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
53%
# 15: igen, talán itthon munkát egy IT-s, meg egy mérnök, de Németországban ugyanazt a munkát háromszoros fizetésért végezheti. Akkor miért is maradna itt?
2017. febr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

#23


Több az mint 3x-os, inkább 4-5x annyiért, IT-ben pedig Svájcban 8-9x annyit fizetnek

2017. febr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
75%

"De itt is magadat korlátozod be, hogy 24 éves nő már nem kéne."

Nem ő korlátozza be magát, a 24 éves nőknek nem kell 21 éves pasi.


"igen, talán itthon munkát egy IT-s, meg egy mérnök, de Németországban ugyanazt a munkát háromszoros fizetésért végezheti. Akkor miért is maradna itt?"

Jómagam mérnök vagyok, és azért, mert ez a hazám, itt nőttem fel, itt van a családom és a barátaim, mindenkivel szót értek az anyanyelvemen (amellett, hogy angolul is jól beszélek). Ez többet jelent nekem, mint a pénz. Ha nem tudnék itthon megélni, akkor nyilván más lenne a helyzet, de meg tudok élni.

2017. febr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
58%
Aha. Szóval minden más hibája.
2017. febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Szergej55 ***** válasza:
Senkit nem láttam még ilyen szöveggel panaszkodni. Te már látod a hangokat?
2017. febr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Gondold bele magad a helyzetükbe. Tinédzserkorukban semmi tapasztalatuk nem volt az ellenkező nemmel kapcsolatban, nem jöttek be a lányoknak. Ha volt társaságuk, egy idő után már csak nekik nem volt barátnőjük. Ha esetleg továbbtanultak, akkor a gólyatáborban (ha elmentek rá) csak azt látták, hogy a lányok jól érzik magukat a pasik társaságában. Ők meg senkit se tudtak felszedni, észre se vették őket. Aztán egyre több boldog párt láttak maguk körül, eljegyzéseket, babavárást, stb. ők meg már a harmincadik X közelébe értek. Szűzként, esélytelenül arra, hogy valaha is legyen barátnőjük. Mivel képtelenek voltak ezt a tényt feldolgozni, bekattantak és átmentek nőgyűlölő üzemmódba, ami azért érdekes, mert részben gyűlölik a nőket, de valójában minden vágyuk, hogy lefeküdhessenek eggyel.

Ezek beteg emberek, nem rinyálnak, hanem betegek.

2017. febr. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint a divat valaki hajlamos rá v ki nem.

V ki látja h másnak h megy a csajozás és azt mondja ez neki is "jár". Azért mert ő is fontos ő sem kivétel....


A marketing dettó erre épít. Lásd, te csak akkor vagy menő ha X telefonod Y kocsid, Z táskád.... van.

Bizonyos emberek csak akkor érzik h számítanak ha van nekik is nőjük.

Ez olyan mint a gyerekeknél, van a Józsinak meg a Pistának nekem is jár.


Am szerintem attól h v ki egyedül él még nem biztos h megkeseredett. Nekem pl be van táblázva az életem időm sincs ilyenen agyalni.

És bőven le tudom kötni magam.


Más meg rinyál. Szegények.

2017. febr. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Mert te nőként hogy éreznéd magad ha hosszú évekig érintés, érzelmek, szeretet nélkül kellene élned?
2017. febr. 25. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!