Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkapcsolat és szeretet/érzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat és szeretet/érzelmek nélkül leélhető egy élet?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok? Továbbá, számotokra mi/ki adja az élet értelmét?
2017. febr. 24. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Szeretet és érzelmek nélkül nem lehet létezni,ezeket nevezik kib**szott droidoknak. Az ember az erzesei altal valik egyenisegge,parkapcsolat nelkul viszont lehet elni,kerdes,hogy erdemes-e?...
2017. febr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Le lehet, csak nem érdemes. Nagyon gyér fél éves kapcsolatom volt eddig, plusz 3 pár éjszakás szóval nem mintha belekóstoltam volna a tökéletes párkapcsolatok kánaánjába. De lássuk be miért élnél, ha nem ezért? Ha nem azért hogy olyasmit tapasztalj vagy élj át, amit eddig még nem. Ha csak tanul az ember, dolgozik és néha a haverokkal legurít egy sört az sem elég. Valakinek persze igen, legalábbis azt hiszi. De szerintem bennük mindig is van/lesz egy kis üresség amit elnyomnak.


Az élet értelmét nem adja senki sem számomra. Egyszerűen csak van. Szerencsésnek is mondhatom magam és nem is. És arra jöttem rá, hogy pont amit megkaptam eddig az élettől, az egy hatalmas könnyítés, hogy azon csiszolhassak amiben teljesen béna vagyok.


Még ha rossz vagy csak pár alkalmas kapcsolatom is volt, de akkor is volt valami, ami új érzés volt számomra. És azt kell hogy mondjam, amikor éreztem hogy kapok egy kis szeretetet/érzelmet, másabb volt az élet. Talán gördülékenyebb, de egyben nehezebb is. Mert ugye mindennek van hátulütője is.


Egy biztos. Csak akkor érdemes párkapcsolatot kialakítani bárkivel is, ha már lelkileg kész vagy rá. Máskülönben annyi kárt okozhatsz magadnak(és a másik személynek is), amit évek alatt se heversz ki. Persze ez is függ a lelki beállítottságtól is.


26

2017. febr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A legrosszabb ***** válasza:
100%
A nők gyakran bevállalják. (Egy-két alfahím mellett, aki kúrogatja őket.)
2017. febr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Valahogy biztosan. Az, hogy megéri-e, szerintem egyénfüggő. Mindenki érezheti belül, hogy ő melyik csoportba tartozik.
2017. febr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noblesse Oblige ***** válasza:

Leélhető az embernek van más fogódzója, amibe kapaszkodhat.

Pl. apácának ott a hit.

2017. febr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én így élek és így is fog maradni szerintem. Elég rossz amikor arra gondolsz, hogy senki sem szeret... F
2017. febr. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
25 éve remekül megvagyok nélküle. És nem k.rogat senki.
2017. febr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Persze simán am szerintem mindenikek a hobbija ilyen.

Én pl úgy vagyok vele h egész életemben tudatosan kerültem. Mégis volt 4-5 csaj aki bepróbálkozott nálam.


Volt aki ilyen van barátnőd nem kell egy dumával nyomta.

De nekem nincs rá szükségem mert semmi időm arra h egy másik emberrel foglalkozzak.

És már a saját szókasaim is kialakultak amiből nem kívánok lejjebb adni.


Nekem ne mondja meg senki h mikor, mit, hogyan és miszerint csináljak. Mire költessem a pénzem... Köszönöm lassan 30 évesen eltudom dönteni ezeket.


Am egy kapcsolatban rossz dolgok is vannak pl ismertem olyat aki 17 évesen rohand abortuszra de olyat is aki 20 évesen megszült úgy h a pasi nem vágyót apa szerepre.

Szerencsére nekem ilyen gongjaim soha nem lesznek.

2017. febr. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szeretet és érzelmek nélkül nem élhet az ember...

Nehéz társat találni

nehéz barátokat szerezni és találni...


Nem könnyű,hiába is keres az ember,nem olyan egyszerű dolgok ezek,és nem lehet őket venni 1 boltban sem!!!

2017. febr. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!