Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is érezte már 30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érezte már 30-as férfiként, hogy a jóval fiatalabb,18-25 közti lányok szinte elolvadnak tőle?

Figyelt kérdés

Volt egy eset a hétvégén, születésnapot ünnepeltünk egy családi összejövetelen, és úgy alakult, hogy öt 20 körüli lánnyal keveredtem beszélgetésbe(én 34F). Viháncoltak, volt, amelyik cigizett, a másik tortát evett, stb. Az egyikőjüket ismertem, a többi a barátnője volt.


A lényeg: odamentem hozzájuk dumálni, és azt éreztem, hogy rögtön felfigyelnek rám, isszák a szavaimat, folyton azt éreztem, hogy néznek, vizslatnak, a poénjaimon jókat nevettek. Jó érzés volt, mintha valamiféle "falkavezért" láttak volna bennem. Úgy éreztem, hogy nem kellett volna sokáig törnöm magam, hogy valamelyiket megkapjam, de biztos, hogy 5 mobilszám garantáltan meglett volna, ha úgy akarom. Kettő közülük tetszett is, de úriember voltam - csak bírtam magát a szituációt, jót tett az önbizalmamnak.


Amúgy sokszor az utcán sétálva is érzem, hogy a fiatalabb lányok végigmérnek, a szemembe próbálnak nézni, az idősebb korosztály meg rám se bagózik. Nagyon jól esik a fiatal hölgyek figyelme, de sokszor már "kislánynak" látom őket.


Más is van így ezzel 30-as pasiként, esetleg volt már ilyen szituációja, ahol ki is használta a kínálkozó(nak tűnő) alkalmat?



2017. febr. 25. 09:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Akiket én ismerek azok komolyabban együtt vannak. De lehet, hogy sok tényleg csak azért megy bele ilyenbe, hogy idősebbel kúrassa magát vagy a pénzével, vagyonával kényelmesen szórakozzon.
2017. febr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
44%
A legtöbb lány azt mondja hogy nem is gondolna olyanra hogy idősebb pasival. A gyakorlat viszont azt bizonyítja, hogy amikor feltűnik a színen egy milliárdos öregúr, aki mellett dolgoznia sem kell, gondolkodás nélkül mondják ki a boldogító igent. A Frei dossziéban is mutatnak erre példát hogy a lány 24 éves, az Ausztráliában is trilliárdosnak számító öregúr meg 70-80 közötti. Vagy Vajna sem éppen kamaszfiú már.
2017. febr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Vagyis a lányok előtt választás van:

1. Gályázni egy életen át, főleg a hazai silány fizetésekért de korához illő pasival élhet.

2. Soha többé nem dolgozni és azt csinálni amihez kedve van és anyagi gondja sincs többé egy olyannal aki akár a nagypapája is lehetne.

Kíváncsi lennék hány lány választaná az 1. variációt.

2017. febr. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
22%
12-es kicsit elrugaszkodtál. Az is igaz amit te írsz, de a hétköznapokban az egyszerűbb embereknél is rengeteg 20 körüli lány van 35-40-es férfival. 60-70 évesen már tényleg komoly vagyon kell, de 35 évesen elég nekik, ha stabilan jó viszonyok között élsz. Van lakás, ház, kocsi(k), el tudtok menni nyaralni, hasonlók. Nem kell, hogy gazdag legyél, középosztálybeli 35 éves ápolt, tiszta férfi garantálom két hét alatt össze tud szedni egy huszon egy-két éves csajszit, ha akar és van egy kis szerencséje.
2017. febr. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
37%

#14:A magad nevében beszélj.Én a halálos ágyamon sem jönnék össze 35 éves palival,és pénz nélkül szerintem más se,nem is láttam még ilyet.Kivéve ha valaki olyan csúnya,hogy a fiatal pasiknak nem kell,akkor lehet,hogy beéri egy 35 évessel is csak nem maradjon egyedül,de amúgy ne álmodozz.

19/L

2017. febr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én 44. éves vagyok és a barátnőm 18. Már lassan 3. éve vagyunk együtt. Én is vonzom a fiatalabb lányokat. Még eddig nem volt 28.-nál idősebb barátnőm.
2017. febr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
14-es vagyok. Azt hiszem eljött az ideje törölni a regisztrációmat erről a hulladék oldalról, pedig a kezdetek óta megvan ez az account. Nem is tudom mit húztam idáig. Nullára pontozzák az ember válaszait... Pontozzák nullára, ha azt írom, hogy felfelé folyik a folyó a hegyen. De ne azt amikor leírom, hogy kapásból legalább öt huszon pár éves lány ismerősöm van 35-45 éves csókákkal. És ez a kicsit tágabb ismerettségi köröm. Ha nagyobbra veszem annyival, hogy beszámítom azokat akiket, csak látásból ismerek akkor tucatnál is több ilyen lányt tudok. Így nincs értelme ennek az oldalnak. Nem tudom, hogy egyesek milyen burokban élnek, hogy nem ismernek ilyen korkülönbségű kapcsolatokat. Ha valami csaj írja ki kérdésben, hogy megtetszett neki 20 évesen a 34 éves portás csóka akkor 5 nő jön és írja ide, hogy nyugodtan próbálkozzon be ők is 15 év korkülönbséggel élnek együtt vagy dugnak együtt. Ide most valahogy nem találtak. Sőt inkább azt próbálják elmagyarázni, hogy nincs is ilyen. Nekem aki (real life) tudok egy csomó ilyet.
2017. febr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!