Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért szeretik kevésbé a rövid hajú lányokat?

Figyelt kérdés
Ez azért lehet, mert a dús, hosszú haj a nőiesség egyik szimbóluma, és a rövid hajú nők egy kicsit fiúsabbak ezáltal? Azt gondolom, a nőiességnek belülről kell fakadnia, és a haj hosszától semmiképp sem függ. Ki mit gondol erről? Van esetleg olyan hölgy, aki a rövid frizurája miatt megkapta már, hogy "olyan fiús a stílusod"?

2017. febr. 25. 10:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
96%

Érdekes, de én semmi ilyet nem tapasztalok, pedig gimis korom óta rövid hajam van.

Nem csak fiús fazonra lehet vágatni. ;)

Ezenkívül egyébként nőies a stílusom: szoknyák, magassarkú, smink, fülbevalók, stb. Gondolom ez is közrejátszik, hogy még sosem kaptam meg, hogy fiús vagyok. :)

Próbáltam növeszteni, szórakoztunk virtuális frizura próbával, volt rajtam farsangon paróka: egyszerűen nem áll jól! Olyan sehogy se nézek ki. Még a férjem is azt mondja, hogy röviden jobb.

Egyébként hátulról nem a hajam nézi, hanem a vékony derekam, a kerek fenekem és a combjaim, valószínűleg azért nem olyan, mint férfival. ;)

Az elég gáz, ha valakin hátulról csak a haja alapján lehet eldönteni, hogy milyen nemű.


Akinek meg fontos a hosszú haj, az alapból nem kezdett velem soha. De nem vettem észre, hogy nincs lehetőség rövid hajjal ismerkedni. :D

2017. febr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
82%
Tudok mutatni olyan csajt,akinél nem számít hogy rövid a haja. De a többségnek akkor sem áll jól szerintem.
2017. febr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Érdekes lenne, ha azt mondanák, fiús a stílusom. Twiggy-s hajam van, de egyetlen gatyám van, az is sportolni, amúgy csak szoknyákat vagy ruhákat hordok.
2017. febr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
14%

Minden nőnek jobban áll a hosszú/hosszabb haj, persze megfelelően ápolva, frizurát készítve belőle nem csak megmosom és száll a széllel módon, az kevesek kiváltsága.


Még a kimondottan szép arcú nők is nőiesebbek hajasabban, jól látszik ha 2 fotót összehasonlítasz a rövid illetve hosszabb korszakukból.


Osvárt Andrea, Tatár Csilla, Ördög Nóra stb.

2017. febr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
89%
Én nemrég vágattam le a hajam rövidre, és sok férfitól megkaptam, hogy "azért a hosszú haj jobban áll ám, nőiesebb", aztán mind hozzátette, hogy "de így is szép vagy nagyon". Szóval totál mindegy nekik, hosszú-e, avagy rövid, ha szép a nő, nem a hajhossztól teszik függővé. :)
2017. febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem ez csak olyan mantra. Vagy nem akarnak a haverok közt beégni.


Emlékszem, mikor a húgom tini volt, az egyik csajjal azon ment a verseny, kinek hosszabb a haja, mert az a szebb. Seggig érőnél már rohadtul nem ad az archoz semmit, de jó tudni, hogy pár férfi önbizalomhiányos tinilányok szintjén van.

2017. febr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
17%
Nem sok nő van, akinek jól állna a rövid haj, de még annak a kevésnek is még jobban áll a hosszú.
2017. febr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem inkább legyen egy nőnek rövid, de ápolt,kezelt haja.Mint hogy hosszú töredezett,ápolatlan haja legyen.

Én hosszú hajakból látok napi szinten borzasztókat.Kb még ahhoz is lusták sokan,hogy kifésüljék reggelente.

Ellenben a rövidebb hajú nőknél gyakrabban látom,hogy be van nekik szárítva és foglalkoznak vele,nem csak úgy néz ki,ahogy kiszálltak az ágyból reggel.

Ezt annak írnám,aki szerint a rövid hajúak az igénytelenek..

Meg szerintem akinek nagyon kevés és vékonyszálú haja van,annak szintén nem áll jól a hosszú.

De kinek mi.

Nekem speciel hosszú van most, de mikor mi.Én döntöm el milyen lesz a hajam, nem a párom és nem a társadalom.

Mindenkinek a magánügye szerintem.Ne bántsuk a rövidebb hajúakat szerintem.

2017. febr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
33%
Azért, mert nem nőies a rövid haj, hanem fiús. Vagy öreg nős, hiszen azok gyakran rövidre nyírják. Nem kell seggig érnie, de nyakig legalább. Mellesleg a legtöbb nőnek rosszul áll a rövid haj.
2017. febr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
92%

A legtöbb hosszú hajú nő első dolga reggel, hogy vagy összefogja copfba, vagy kontyban tekeri a feje tetejére. Szemből pont úgy néznek ki, mint akinek extra rövid haja van.

Ennél sokkal nőiesebb egy állig érő haj, vagy egy ápolt rövid.

Nekem az abszolút kedvencem a bob(Bubi), nagyon nőies és nem szokás összefogni. ;)

2017. febr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!