Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarják megváltoztatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják megváltoztatni az itteni felhasználok az embereket?

Figyelt kérdés

Eléggé el vagyok hízva. Tettem fel ide kérdést már hogy kövér férfiként lehet e jó barátnőm.

Legtöbben azt írták hogy fogyjak le ha vékony nőt akarok. Próbáltam de nem ment.

Viszont munkahelyet váltottam és így egy vékony csínos lánnyal megismerkedtem. Állítólag a humorom személyiségemet megszerette és két hónapja együtt is vagyunk.


Meg szeretném köszönni az itteni felhasználóknak azt hogy félrevezettek


2017. febr. 25. 16:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
szerintem perelj be minket. ja, és foggyá le.
2017. febr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Senki nem vezetett félre.

Emlékszem a fotódra. Nagy hátránnyal indulsz, az biztos, de semmi nem lehetetlen. Szerencséd volt, hogy találtál egy vékony lányt, akit nem zavar a bőséges túlsúlyod. Azért fogyj le egy kicsit. Olyan nincs, hogy nem megy, ha jól csinálod. Sok sikert.

2017. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Na ez jó kérdés.

Az itteniek fele azt tanácsolta hagyjam el a párom amiatt mert a szüleinél ebédel. Komolyan ha inna, drogozna és bunkó lenne talán megérteném hogy ezt írják, de ilyen esetben szimpla rosszinulat csak.

Neked pedig sok boldogságot kívánok a párkapcsolatodhoz! :)

2017. febr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Jó eséllyel kamu kérdés. Amúgy ha lefogysz, nem csak párkapcsolati téren lesz nagyobb esélyed, de az egészségednek is jót teszel. Nem megváltoztatni akarnak (én legalábbis biztosan nem), hanem fejlődésre sarkallni, a te érdekedben. A vékony, csinos lány akkor is megszerette volna a humoros személyiségedet, ha közben nem teszed tönkre szép lassan a saját egészségedet.
2017. febr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
:DD:D::D Király vagy! Én nem voltam köztük. Mindig tudtam,hogy itt a sok hozzászóló, beledob emeberekt 5 kategóriába,meg megy az általánosítás. Örülök,hogy találtál valakit!
2017. febr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert viccesnek találják az ilyen kamu kérdéseket.
2017. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ez a másik... megy a kategorizálás ha valami nem illik be képetekbe máris kamu a kérdés.


Mi kell hogy elhigyjétek....

Hiába mutatnék közös képet akkor is jönne a hitetlenkedés hogy biztos a pénznemért van velem....

2017. febr. 25. 17:06
 8/12 anonim ***** válasza:
Nézd, akkor tegyük fel, elhiszem. Akkor is, nem lett volna jobb mindezek ellenére lefogyni, egészségesebbnek és fittebbnek lenni, ezáltal pl. tovább bírni vele a szexet, nem azon aggódni, mikor kapsz szívrohamot, elérni egy elsőre nehéz célt és ebből önbizalmat meríteni stb.
2017. febr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kell itt senkinek bizonygatni semmit.Úgyis csak megy a kötekedés. (5)
2017. febr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha jönne kép, már mondana valamit. Ha jönne az ismerőseidtől is egy jellemzés rólad, akkor főleg.

Ismerek tényleg túlsúlyos srácokat, akik jól tudnak csajozni. Mert jó a szövegük és megnyerő a személyiségük. De olyan nincs, hogy bumm, egy vékony és csinos lány beléd esik egy rövid ismertség után.

2017. febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!