Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarják megváltoztatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják megváltoztatni az itteni felhasználok az embereket?

Figyelt kérdés

Eléggé el vagyok hízva. Tettem fel ide kérdést már hogy kövér férfiként lehet e jó barátnőm.

Legtöbben azt írták hogy fogyjak le ha vékony nőt akarok. Próbáltam de nem ment.

Viszont munkahelyet váltottam és így egy vékony csínos lánnyal megismerkedtem. Állítólag a humorom személyiségemet megszerette és két hónapja együtt is vagyunk.


Meg szeretném köszönni az itteni felhasználóknak azt hogy félrevezettek


2017. febr. 25. 16:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azért, mert a legtöbb ember nem tudja elfogadni magát kövéren.


Valószínűleg neked sikerült, volt önbizalmad, kialakult, szilárd személyiséged, így volt mit megkedvelnie a lánynak. Addig nem baj, hogy kövér vagy, amíg ez nem okoz neked kisebbségi komplexust, és bátran tudod vállalni magad azzal együtt. :)


21/L

2017. febr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Fogyjál le lassan és egészségesebb leszel! Úgy lehetsz mégjobb férfije a barátnőnek
2017. febr. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!