Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azokat a nőket, akik abszolút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokat a nőket, akik abszolút nem romantikus alkatok, mivel lehet levenni a lábukról?

Figyelt kérdés
Akik nem szeretik a virágot, a gyertyafényes vacsorát, a romantikus sétákat, stb. A romantikát nem kedvelő hölgyektől várnék válaszokat: hozzájuk milyen módon lehet közel kerülni?

2017. febr. 27. 17:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Valami kreativabb programmal.
2017. febr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Az érdeklődési körének megfelelő programmal, tartalmas beszélgetéssel, neki tetsző ajándékkal. El kell felejteni a sablonokat, és oda kell figyelni rá, hogy ő milyen.
2017. febr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Intelligenciával, szexszel, kinézettel.
2017. febr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
17%
Kb ma már egyik sem romantikus, mindegyiket a külsőségek érdeklik.
2017. febr. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Szóval akkor a randihelyszín és a közös program megfelelő megválasztása a lényeg. És aki nőként nem romantikus típus, az párkapcsolatban sem igényli egyáltalán az ilyen gesztusokat? Kirázza tőle a hideg? Az ilyen hölgyeket nehéz lehet boldoggá tenni:(
2017. febr. 27. 17:25
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

Például saját példa: férjemmel első randin hegyet másztunk egy kilátóhoz. Aztán volt randink egy tudományos kütyüket bemutató egyetemi rendezvényen. Volt, hogy a lakásán videójátékoztunk. Elmentünk a moziba megnézni az új Batman filmet. Enni mindig ott ettünk ahogy megéheztünk, a kajálás egyikünknek sem fontos. Virágot még soha nem kaptam tőle (pedig azt nem utálom). Voltunk viszont randizni füvészkertben, csórtunk kávémagot, és kikeltettük cserépben :D.


Utolsó voltam.

2017. febr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%
Elnézést, nem utolsó, hanem 2-es voltam. Közben szaporodtak a válaszok.
2017. febr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%

Egyetértek a második válaszolóval ami a randizást illeti.


"És aki nőként nem romantikus típus, az párkapcsolatban sem igényli egyáltalán az ilyen gesztusokat? Kirázza tőle a hideg?" - Nos, én abszolút nem romantikus nőként valóban nem igénylem ezeket dolgokat párkapcsolatban sem. A virágtól és a gyertyafénytől például egyenesen rosszul vagyok. A férjem sem az ilyen cukormázas típus, +1 ok, amiért remekül összeillünk.


Szerintem jobban jársz, ha inkább a hozzád hasonló típusból válogatsz. Ha neked lenne ilyesmire igényed, akkor nem érdemes olyan nővel kezdened, akiben ez nincs meg, mert ez folyamatos konfliktusforrás lesz köztetek.

2017. febr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Engem személy szerint az intelligenciával, a jó humorral és a közös érdeklődési körrel lehet levenni a lábamról. Az ember akivel vagyok sokkal fontosabb mint a randihelyszín. Mondjuk én biztos elpoénkodnék egy gyertyafényes vacsorát és sokkal jobban örülnék például egy vicces rajzocskának egy papírfecnin mint egy virágnak. Nem gondolom hogy engem például nehéz boldoggá tenni, ha valakinek jó a humora és figyelmes akkor nálam már általában sikeres. Meg amúgy se szorulok szerencsére 100%ban arra hogy mások tegyenek boldoggá, magamban is nagyon jól el tudok szórakozni:D Ajándékok terén a kreativitást és a belefektetett energiát értékelem nem a pénzt, meg azt hogy ha látszik az ajándékból hogy figyelt rám az aki adta és tudja hogy miket szeretek.
2017. febr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
18%
Pénz...
2017. febr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!