Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azokat a nőket, akik abszolút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokat a nőket, akik abszolút nem romantikus alkatok, mivel lehet levenni a lábukról?

Figyelt kérdés
Akik nem szeretik a virágot, a gyertyafényes vacsorát, a romantikus sétákat, stb. A romantikát nem kedvelő hölgyektől várnék válaszokat: hozzájuk milyen módon lehet közel kerülni?

2017. febr. 27. 17:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a romantika. Én romantikus vagyok, de nem szeretem, amiket felsoroltál, mert nem én vagyok.
2017. febr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
21%
Egy nő sem igényli a romantikát. Nézz ki jól és költs rájuk minél többet, akkor nyert ügyed van.
2017. febr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
10%
Egy szép nagy, megtermett pofonnal.
2017. febr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
39%

Egyáltalán nem vagyok romantikus, már a rózsa puszta látványától is kiráz a hideg.

Ehhez nyilván ismerni kell a másikat, mert pl. nőnapon a párom sosem vágott virágot hoz (azokat is utálom), hanem kaktuszt, mert tudja hogy azokat szeretem és nem is rohasztom ki mint a többi cserepes virágot. :D


Nem tudom a romantikus séta alatt mit értesz, sétálni szeretek bárhol...de az ilyen csillagnézős, összebújós, piknikezős sz@.rság helyett többre értékelem az erdei sétákat vagy akár a kirándulásokat.


Étterembe is szoktunk menni, de ott sem szokott nagyon romantikus hangulat lenni, szóval elég sok program van.

2017. febr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
38%
Személyes dologgal. Pl. odafigyelsz, amikor mesélek valamit, és olyan dologra hívsz meg, amit szeretek (olyan együttes koncertje, olyan film, olyan étterem, olyan akármi).
2017. febr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Akik itt is a nőket húzzák le, azért szép, hogy nem zavarja őket, hogy nem segítenek a kérdezőnek, ide is ideböfögik, midnegy, hogy a kérdezőt sz***rban hagyják, ők megtehetik.
2017. febr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
41%
Kinek mia romantikus. Nekem az a romantikus, ha megtesz apróbb szíveségeket, ha megfelelő pillanatokban mond fontos dolgokat, ha igyekszik a kedvemben járni. És nem nem azér tnem szeretem a holdfényes sétákat mega gyertyafényes vacsorákat mert nem vagyok romantikus, hanem mert az nem én vagyok, ez nem személyreszóló....
2017. febr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Egy üveg jó minőségű töménnyel xD Egy fiús lány 23
2017. márc. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
15-össel vajon mi volt a baj, hogy le kellett pontozni? Azok ötletek.
2017. márc. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#19 Ötletek, de nem hasznosak, ezzel egy nőnél sem lehet elérni semmit.
2017. márc. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!