Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igazán okos férfiakkal hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazán okos férfiakkal hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
2017. febr. 27. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Vannak még nők, akiknek számít, hogy egy férfi okos legyen? No fene...
2017. febr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

Nem mindenki a pénzre/kinézetre megy, valaki szeretne normálisan elbeszélgetni nem csak arról hogy mi ment egy sorozatban, hanem mondjuk az illető gondolatáról egy témával kapcsolatban

Csak egy lány..

2017. febr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Bence_ ***** válasza:
28%

Bárhol.

Mit jelent, okos?

2017. febr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%

Hétköznap munkahely,könyvtár,antikvárium,otthon.

Hétvégén üzlethelyiség,posta,benzinkút,otthon.

Utcán nem nagyon vagyok elérhető,de én is csak egy vagyok a sok ezer közül.:))

2017. febr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bence gondolom nem tőlem várod a választ de szerintem az intelligencia hogy mennyire tudja az ember megtalálni az utat hogy kialakítsa azokat a kapcsolatokat amiben önmaga lehet de ez elég relatív mert aki nem agyal annyit mindent annak konnyebb mert az emberektől nem szigeteli el magát és könnyebben tud közeli kapcsolatokat kialakítani egy átlag emberrel
2017. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Mégis mit értesz okos alatt? Jó lexikális tudást vagy jó problémamegoldó képességet?

Igazán okos férfiakkal nehéz ismerkedni, azon egyszerű oknál fogva, hogy a hasonló szintű nőket szeretik.

2017. febr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
Inkább intelligens férfiakat keresel, nem?
2017. febr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%
Hárvárd, Jél, Kembridzs, Okszford, Karinthy könyvtár ilyesmi
2017. febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A CERN-ben vannak páran. :)
2017. febr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Önmagában az "okos" tulajdonság nem elegendő, ezt a saját bőrömön tapasztalom. "Igazán okos férfiként" magam is keresem az Igazit, akivel ismerkedhetek.
2017. febr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!