Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem erzem magam nonek?

Figyelt kérdés

24N vagyok, kb 2 eve nem volt stabil parkapcsolatom es ugy erzem egyreinkabb elvesziten a noiessegem.

Alapvetoen atlagosnak gondolom magam, 175 cm magas vagyok, 65 kg, festett voros kozephosszu haj, barna szemek. Atlagosan oltozkodom, de igyekszem inkabb elegansan. Inkabb derektol lefele vagyok kerekebb, masok szerint jo alakom van de en naprol napra egyre koverebbnek es undoritobbnak latom magam. Illetve van egy hormonalis problemam ami miatt borzasztoan szorosodom (az allamon is), ez ellen minden nap igyekszem tenni es eltavolitom amit lehet, de zavar, frusztral es undorodom magamtol emiatt is. A maganorvos eleg draga es egyelore masfele ment a penzem, de nyilvan ahogy tudom igyekszem intezni a hormonvizsgalatot, stb...

viszont addig is, megkoszonnem ha elmondanatok, ti mit javasoltok vagy mit tennetek? Sajnos mar reflexszeruen eluldozom a kozeledo ferfiakat, mert keptelen vagyok elhinni, hogy barkinek is tetszhetek. Egyszeruen nem szeretem magam es nem erzem nonek magam...

Koszonom ha segitetek.


2017. febr. 27. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak magadon tudsz segíteni, talán olvass el néhány önértékelést javító könyvet vagy menj el ilyen előadásokra.
2017. febr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Azért nem érzed magad nőnek, mert nem akarod. Egyedül te vagy a hibás ebben a helyzetben. Elüldözöd a férfiakat? Akkor mégis mit vársz?

Fogalmad sincs, hogy milyen szerencsés helyzetben vagy, de csak panaszkodsz.

2017. febr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Olvasd el Csernus Imrétől a Nő, Osho-tól a Nők könyve című könyveket. Hasznos lesz számodra.


Az önbizalmadon kéne változtatni és szeresd magad. Állj a tükör elé, és mondd bele a szemedbe, hogy "Szeretem magam." Ismételgesd annyiszor, amíg nem tudatosul benned.

2017. febr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel nőként,valahogy már nem érdekelnek a férfiak.
2017. febr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3#, mar olvastam, koszi! :)
2017. febr. 28. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!