Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mit szólnátok egy olyan pasihoz, akinek státuszszimbólum autója van, de azon kívül nem nagyon van más?

Figyelt kérdés

Tehát nincs saját lakásom, szakmám sincs, igazából csak egy érettségim van. De összeszedtem a lóvét egy BMW-re külföldön. Ez egy igazi státuszszimbólum. Igaz már 15 éves de jó állapotban van, jó hangosan tudom bömböltetni a motorját ha kell.

Ti gerjednétek egy ilyen státuszmárkás autójú pasira, ha flörtölne veletek a szórakozóhely előtti parkolóban, vagy a balatonon, vagy ilyen helyeken? :D


2017. márc. 2. 11:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. márc. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
44%
A bömbi amúgy egyre kevésbé számít bárminek, mivel manapság tucatautó még itt, Magyarországon is. Akárcsak az Audi. Na jó, vidéken a tudatlanság melegágyában még lehet menőnek számít, de Budapesten teljesen átlagos dolog.
2017. márc. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
63%
Tök mindegy milyen kpcsid van ,ha mellette bűn ronda vagy!! Mikor fogjátok már fel,hogy nem a kocsi a lényeg??
2017. márc. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
44%
#13 sosem fogjak megerteni...
2017. márc. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
90%

Azta, azonnal otthagynám a párom, a családom, és keresnék még két munkahelyet hogy eltartsalak téged is meg a bömidet is...


Ja meg egy kutyát is szereznék hogy legyen valaki intelligens is mellettem...

2017. márc. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
84%
Semmit nem szólnék, nem vagyok rászorulva, hogy ilyen pasikkal ismerkedjek.
2017. márc. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
78%

A BMW hátsó ülése kényelmes, én tudnám értékelni.

Amúgy nyilván kevés egy autó egy élethez, ezt te is tudod.

2017. márc. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 llorTllorT ***** válasza:
74%
régi béEmWék már csak panel prolik szimbóluma 😂
2017. márc. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
84%
Leginkább kiröhögném, már ha ténylegesen villogni akarna vele és a levonnám a következtetést a pénzügyi tudatosságáról. Ha nincstelenként az összes spórolt pénzét egy 15 éves BMW-re költi és szerinte az oké, sanszosan akkor más területen is legalább ennyire sekélyes.
2017. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

"jó hangosan tudom bömböltetni a motorját ha kell."


És most úgy őszintén, ez szempont valakinek? -.-"

Ha igen, akkor azt az illetőt sajnálni sem tudom.


"...vagy a balatonon, vagy ilyen helyeken? :D"

Képzelem a szituációt, úszkálok a Balatonban, majd te mellém tekersz a vízibiciklivel és odaszólsz, hogy: "Szia cica, van egy 15 éves BMW-m..."


Nem értem, akik ilyen szöveggel akarnak csajozni, azok mit gondolnak?

Akit nem érdekel a "státuszszimbólum autód", az körberöhög, hogy ilyen béna módon próbálsz hozzá közeledni. Akit pedig érdekel, az is szintén kinevet, hogy mit vagánykodsz azzal a vén sz@ral.

2017. márc. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!