Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, hogyan kell benneteke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogyan kell benneteket visszautasítani úgy, hogy ne legyen belőle sértődés?

Figyelt kérdés
Viszonylag sok pasi tetszem, ami számomra inkább már terhelő, mint hízelgő, mert a mai napig nem tudok úgy elküldeni senkit, hogy ne érezzem azt utána, hogy megbántottam, megaláztam már csak azért sem, mert ezt sok esetben ki is mutatják. Van egy pár előre bekészített szövegem, de erről persze levágják, hogy koptató duma, de hát mit tegyek, ha éppen nem tetszik az illető, vagy tényleg van barátom? Ha őszintén megmondom, hogy egyáltalán nem tetszik, akkor vagyok a legbunkóbb, volt, hogy a hátam mögött le is r.bancoztak érte. Persze én sem szeretek megalázni másokat, de hogyan tudnám akkor lazán lekezelni az ilyen szitukat, hogy a pasik is el tudják fogadni a helyzetet? 24/l
2017. márc. 2. 12:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Sok szerencsétlen túl érzékeny, nem a te hibád.


Én azt bírom a legjobban, amikor egyenesen megmondják, hogy fertelmes vagyok. Elég ritka dolog, pedig teljesen egyetértek velük és becsülöm az őszinteséget.

2017. márc. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

én ha valakivel ismerkedek és elmondja, hogy szerinte nem illünk össze, vagy mást keres, vagy X tulajdonságom miatt nem szeretne velem kezdeni megérteném...


az szarabbul esne, ha kamu kifogásokkal jönne...


24F

2017. márc. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ezt sehogy nem ehet megoldani, sértődés mindenképp lesz belőle, az már más dolog,hogy ezt ki hogy dolgozza fel, illetve mennyire mutatja ki,hogy "megbántották". Ha engem normálisan elutasítanak, tehát nem bunkó módon pl. "Hogy ha az utolsó férfi lennél akkor sem kellenél" és társaik, akkor tudomásul veszem aztán megyek tovább. Volt ilyen annak idején társkereső oldalon,hogy ráírtam valakire, aztán vissza írt,hogy ne haragudjak, de ő mást keres. Nem gond, akkor keresek én is mást. :)
2017. márc. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mindenkinek rosszul esik a visszautasítás, akár nő, akár férfi, úgyhogy erre nincs általános szabály. Mindenki másképp fogadja sz ilyesmit. Én úgy vagyok vele, hogy tulajdonképpen tök mindegy miért utasítanak vissza, az eredmény ugyanaz, viszont az rosszabbul esne, ha valami negatív tulajdonságomra hivatkoznának (mondjuk nagy az orrom vagy alacsony vagyok stb.). Én felfogom ha valami kamu szöveget is kapok, mint írtam a végeredmény ugyanaz, legfeljebb nem bántó... Vagyis számomra nincs jelentősége a valódi oknak. Ha nem, akkor nem, és továbbállok.


Amúgy hasonlóképpen szoktam lányokat visszautasítani, vagyis nem mondom neki hogy csúnya vagy kövér vagy ikszlábú vagy túl alacsony stb., mert ez valószínűleg pocsékul érintené, helyette valami mást mondok, pl. hogy túl messze lakik, vagy én nem szeretek táncolni vagy színházba járni stb., és általában egyből levágják hogy mi a szitu...

2017. márc. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva az a legjobb, ha szépen kedvesen elmondod, hogy nem, csak én is nagyon érzékeny vagyok és ha valakinél kezdeményezek, az azért van, mert nagyon tetszik.

Azt nem tudod elkerülni, hogy ne essen rosszul, de nem hibáztatok ezért senkit, ez nem r.b.ncoználak le.

2017. márc. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én arra szoktam hivatkozni, hogy más típusú/személyiségű férfiak jönnek be. Ez nem róla szól, hanem rólam, nem kell, hogy magára vegye az illető.

Ettől függetlenül vannak, akik megsértődnek és sokszor még azt is érzik/értik, hogy mi az elutasítás pontos oka, csak ilyenkor meg azt nem értem, hogy miért próbálkoztak be egyáltalán... (pl. értelmiségi nőként nem szívesen ismerkedem alacsony intellektuális igényű szakmunkással... amikor ilyen férfi próbálkozott be, akkor egyből levágta, hogy nem egyezik az intellektuális igényszintünk, mégis ő volt vérig sértve, hogy "helyette" egy többdiplomás férfival jöttem össze).

2017. márc. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mond meg nekik az igazat. Ronda vagy. Túl alacsony vagy. stb.Ez kicsit durvának tűnhet, de ebből értenek.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2017. márc. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Őszinte kommunikáció.

"24" iq. ;)

Imádlak pici, csak szivatlak, mert baromságot kérdezel, mert nem.gondolkodsz.

2017. márc. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
4: egyszer mondtam én is, hogy hát a távolság miatt se működne, aztán kiderült, hogy 3 utcányira lakik a srác :D.
2017. márc. 2. 13:35
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha vergődik hogy nem az eseted akkor még egy mondatot megérdemelne. Neki sem mindenki az esete, vagy ha igen akkor meg pláne menjen arrébb.

Ha hozzá is odavánszorogna helyenként több tucat lány akkor ő sem ugrana olyan könnyen. Meg mit adogatna esélyt? Adna a fene. Senki sem adna. Miért érné be valaki a szamárral, ha ott a ménes a közelben?? Az pedig erősen szubjektív, hogy ki hogy képzeli el a lovát.

2017. márc. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!