Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy jóképű, de alacsony és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jóképű, de alacsony és sovány srácként mi a legjobb taktika, hogy felszedjek egy csajt?

Figyelt kérdés
Most nem tudom, hogy a csajoknak mennyire számít az arc, de hogy az alacsony pasiktól irtóznak az egészen biztos. De tényleg nincsenek olyan lányok, akik képesek lennének elvonatkoztatni a testalkattól? Mi indokolja azt, hogy vonzóbb legyen szexuálisan egy nagy darab pasi? Nekem is ugyanakkora farkam van és az együtt töltött idő túlnyomó többségében úgyis a fejemet fogja bámulni.

2017. márc. 3. 20:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nálam 5 centivel alacsonyabb vagy + én szinte mindig magassarkút hordok így már 15 centi a javamra,de tök őszintén mondom: nem zavarna.Az viszont hogy sovány vagy igen.Így már viccesen néznél ki mellettem,és semmi férfiasságot nem tudnék benned látni.Szóval el kellene kezdeni kondizni,meg megpróbálni hízni.Aki azt írja hogy nem megy vagy kamuzik vagy nem ért hozzá,és a gyors kaják tömésétől vár csodát.Hány kg vagy amúgy?
2017. márc. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Magasságra ott vagyok ahol te, viszont 80kg vagyok széles vállal és kis pocakkal. Barátnőm egy magas velem és gyönyörű. Menj el kondizni és keress egy jó tömegelős étrendet 20/f
2017. márc. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A magasságodra rádobhatsz magasított cipővel egy pár centit, főleg ha a párod is magassarkúban jelenik meg valahol.
2017. márc. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
#11: 53-55 körül szoktam mozogni. :/
2017. márc. 4. 11:41
 15/17 anonim ***** válasza:
Irány a kondi és kezdj el tömeget növeli. 53 kilódra elég hamar lesz változás.
2017. márc. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
És azért vonzóbb egy nagy darab pasi, mert a csaj biztonságban érzi magát mellette. Gondolj csak bele, ha belétek kötnétek ki tudná megvédeni jobban a csajt? Te az 55 kilóddal vagy a nagydarab pasas a jó 80-100 kilójával. Meg egy nagydarab testes vagy izmos csávóba bele se mernek nagyon kötni.
2017. márc. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

#16: Ezt a védelmezős pasi szöveget egyébként a mai napig nem értem.

ad1: Gazdag és biztonságos környéken lakok, ahol hemzsegnek az újgazdagok és családok.

ad2: Igaz még nincs autóm (jogsim igen), de amíg nem lesz a csajjal (tanult és szolid nem plázaribizli) taxival megyek és normális elit helyekre, nem lepukkant sétálóutcákba meg városszéli szórakozóhelyekre.

ad2: Értelmiségi leszek, diplomám lesz jó fizetéssel és ennek megfelelően lesz pénzem kocsira, tömegnövelésre stb. De addig még olyan csajjal kéne megismerkednem, aki kompromisszumot tud kötni.

2017. márc. 4. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!