Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes (főképp) férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes (főképp) férfiak miért nem értik, hogy ha nem jön be tipikus szexszimbólum valakinek, az nem azt jelenti, hogy annál JOBBAT akar?

Figyelt kérdés
Például van itt a Gyakorin egy férfi, aki állandóan Jason Stathammel jön (bocs, ha rosszul írtam), de szokták Brad Pittet is emlegetni, de jártam már így más sztárral is. Szóval ha elmondom, hogy nekem ők nem tetszenek, sok férfi azzal jön, hogy akkor biztos teljesíthetetlenek az igényeim. Miért nehéz felfogni, hogy ez nem úgy működik, hogy van egy általános lista, és akinek X vagy Y nem jön be, annak csak annál jobb kellhet? Ez nem jelenti, hogy az ő felfogásuk szerint akarok jobbat. És mielőtt bárki félreérti, vagy azzal jön, hogy akkor mutassam meg, ki tetszik, meg ilyenek: ez a kérdés NEM arról szól, hogy nekem csúnya, kövér, lusta pasik tetszenek, hanem hogy nem azt találom szépfiúnak, vonzónak, férfiasnak, akárminek, amit Kiss Józsika kitalál, hanem elképzelhető, hogy valaki valakit szebbnek talál a tipikus ideálnál. Miért gondolják egyesek, hogy van egy hierarchikus lista, amelyen Brad Pitt és Jason Statham fix és elmozdíthatatlan helyet foglalnak el?
2017. márc. 5. 21:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
60%
Csak addig, ameddig Sirály Pisti és Chuck Norris fel nem rúgják őket.
2017. márc. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
35%
Férfiak? Engem holt nem érdekel kik tetszenek egy magadfajtának.
2017. márc. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
42%

Részletkérdésen lovagolsz, ha nem Brádi Pityu meg Dzsézön vannak a lista élén, akkor van ott más Mr.Menő színész-énekes és a hozzá nagyon hasonlót fogod keresni az életben is.


És érdekes módon egy nőről sem tudni akinek az alábbi hírességek lennének a lista élén:


- Woody Allen

- Bud Spencer

- Stephen Hawking

- Nem jut eszembe a a neve, híres szakállas operénekes

- Rowan Attkinson

- Scatman John

- Erdei Sándor

- Gerard Depárgyiő

- Kim Jong Un

- Sztívön Szegál mióta kövér

- Stephen King

- Benny Hill

- Dolák-Saly Róbert

- Galla Miklós

- Jáksó László

- Szíjjártó Péter

Stb.

2017. márc. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A legrosszabb ***** válasza:
40%

"... sok férfi azzal jön, hogy akkor biztos teljesíthetetlenek az igényeim..."

Mint ahogyan a legtöbb nőé az is.


"... ez nem úgy működik, hogy van egy általános lista..."

Még ha nincs is fizikálisan megvalósítva, azaz leírva egy papírlapon, a fejetekben ott van berögzülve.


#3: Luciano Pavarotti?

2017. márc. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
38%

#4


Igen, igen, ő lesz az.

2017. márc. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem a legtöbb pasi eleve abból indul ki, hogy egy mai nőnek NAGYON magasak az igényei. Hogy már az alapelvárásaik is a csillagos egekben vannak valahol. Ezért van, hogyha azt mondod, hogy neked Statham vagy Pitt nem pálya, akkor azt hiszik, hogy te még náluk is jobbat akarsz. Pedig nem, csak neked más az ideál. De ők igyekeznek addig csűrni-csavarni a dolgot, hogy végül elégedetten dőlhessenek hátra a fotelban, azzal a tudattal, hogy "én tudtam: a magyar nőknek képtelenség megfelelni":)


Egyébként ez a Pitt-Clooney-Statham stb. dolog, mint mérce a nőknek-dolog egy hüléyeség. Azért őket mondják, mert őket mindenki ismeri. Gondolom, Liam Hemsworthnek, Sam Worthingtonnak vagy Seann William Scottnak(...) is óriási női rajongótábora van, csak ők nem közismertek.

2017. márc. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%

#6


De attól még jó kérdés, hogy pl a Jáksó-Zámbó-Dolák-Saly szentháromság áll-e egyáltalán bárkinél is a lista élén...


És össze lehetne állítan itt egy olyan ötvenes listát amiből legalább 1 szinte minden női listán dobogós vagy első.

2017. márc. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
30%
Mi abban a nagy szám, hogy a pénz vonzza a libákat, mint vaddisznót a gesztenye.
2017. márc. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

2.-nak: a felsoroltak közül valóban csak Dolák-Saly helyes, de neked szólt a kérdésem ezen része, amit nem olvastál el, vagy elegánsan ignoráltál:


"ez a kérdés NEM arról szól, hogy nekem csúnya, kövér, lusta pasik tetszenek, hanem hogy nem azt találom szépfiúnak, vonzónak, férfiasnak, akárminek, amit Kiss Józsika kitalál, hanem elképzelhető, hogy valaki valakit szebbnek talál a tipikus ideálnál. Miért gondolják egyesek, hogy van egy hierarchikus lista, amelyen Brad Pitt és Jason Statham fix és elmozdíthatatlan helyet foglalnak el?"


A kérdésem nem az volt, amire válaszoltál. Az meg hogy mennyire részletkérdés, az az én dolgom. Én éppen ezt kérdezem. A Politika vagy a Valláskritika témakörben biztos találsz világmegváltást.

2017. márc. 5. 22:03
 10/27 anonim ***** válasza:
12%
#1 nem sok értelme volt a hozzászólásodnak, de a Sirály Pisti az ütött! :)
2017. márc. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!