Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes (főképp) férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes (főképp) férfiak miért nem értik, hogy ha nem jön be tipikus szexszimbólum valakinek, az nem azt jelenti, hogy annál JOBBAT akar?

Figyelt kérdés
Például van itt a Gyakorin egy férfi, aki állandóan Jason Stathammel jön (bocs, ha rosszul írtam), de szokták Brad Pittet is emlegetni, de jártam már így más sztárral is. Szóval ha elmondom, hogy nekem ők nem tetszenek, sok férfi azzal jön, hogy akkor biztos teljesíthetetlenek az igényeim. Miért nehéz felfogni, hogy ez nem úgy működik, hogy van egy általános lista, és akinek X vagy Y nem jön be, annak csak annál jobb kellhet? Ez nem jelenti, hogy az ő felfogásuk szerint akarok jobbat. És mielőtt bárki félreérti, vagy azzal jön, hogy akkor mutassam meg, ki tetszik, meg ilyenek: ez a kérdés NEM arról szól, hogy nekem csúnya, kövér, lusta pasik tetszenek, hanem hogy nem azt találom szépfiúnak, vonzónak, férfiasnak, akárminek, amit Kiss Józsika kitalál, hanem elképzelhető, hogy valaki valakit szebbnek talál a tipikus ideálnál. Miért gondolják egyesek, hogy van egy hierarchikus lista, amelyen Brad Pitt és Jason Statham fix és elmozdíthatatlan helyet foglalnak el?
2017. márc. 5. 21:33
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
A kérdésemre csak a 6-os válaszolt, és nem, nem azért, mert egyetértett velem, hanem mert felfogta, hogy a kérdésem arról a KONKRÉT dologról szól, hogy az, hogy valakinek egy adott ember nem tetszik, nem biztos, hogy az tetszik neki, aki szerinted jóképűbb nála. Szerintem Dolák-Saly tényleg vonzó amúgy (de ha ennyire el akarsz térni a kérdéstől, akkor hány férfinak jön be Dolák-Saly sejpítős felesége?), vagy pl. Matthew Rhys, aki igenis szépfiú, de sose mondtam, hogy nem az, aki ebbe köt bele, nem értette meg a kérdést. De az meg a másik, hogy amikor én itt linkeltem egyéb ismert embereket (és nyilván ismerteket, kedves 2., mert ismeretlent hogy tartsak vonzónak...), akkor meg elküldtek anyámba, hogy a világ hová tart, hogy ilyen b****zik tetszenek a nőknek (és nem, nem Justin Bieber meg ilyenek voltak).
2017. márc. 5. 22:07
 12/27 anonim ***** válasza:

#11


A lista attól még létezik és a zsáner is zsáner marad

2017. márc. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
A kérdés arról szól, hogy a saját listádat tekinted általánosnak. Az én listám nem a tied.
2017. márc. 5. 22:13
 14/27 anonim ***** válasza:

#3

Placido Domingo?


( Btw.: Bud Spencer és Scatman John már nem él. :( )


Kérdező:

Mert mindenkinek van egy elképzelése a jövendőbelijéről. Kinek így nézzen ki, vagy épp ilyen legyen, satöbbi - kinek úgy és olyan.


Aztán persze jön a szerelem, aztán szépen elhajítja mindenki ezt a bálványképet, ahogy illik. (vagy épp nem, de ők mind megszívják, mert egy álomképpel nem lehet versenyezni.)

2017. márc. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
52%

Hihető, hogy valakinek nem az esete Pitt, vagy akárki a példákból, de azért nagyjából rendben vannak külsőre (ebben remélem egyetértünk). Ha amúgy belsőre szimpatikusak lennének, akkor sem jönnél össze velük? Én a nem válaszra tippelek.

Szerintem pont ott tér el a férfi és a női gondolkodás, hogy egy férfinek elég, ha nem néz ki egészségtelenül a másik, de amúgy rendben van, míg egy nő számára külsőre is pontos igénynek kell megfelelni. Ez a különbség is okozhatja, hogy más jön le ugyanabból a válaszból mindkét nemnek.

2017. márc. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy mire célzol. Tehát, Brad Pitt helyett mondjuk valami kölyökképű az eseted. Lényeg, hogy más alkatú, kaliberű pasi.

Valószínűleg, bejön Brat Pitt is, csak nem ő a top. Ha a 2 dolgot kevered, akkor ne lepődj meg azon, hogy félreértenek. Ha ott teremne előtted Brad Pitt egy pezsgővel, kétlem, hogy elküldenéd. A valóságban is ezt látom. Volt pár lánya, aki előadta, hogy ő nem ilyen vagy olyan pasikat szeret. Amint valamilyen oknál fogva az ilyen vagy olyan pasik közelébe kerültek, majdnem összepisilták magukat, annyira elaléltak.

Férfi szemmel nézve: Nekem nem a zsánerem Olivia Wilde, DE bejön. Ariel Winter pedig a zsánerem. Lényegében, mindketten bejönnek, de az egyik típus jobban.

2017. márc. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Azért a színészeknél a karakter is bejátszik erősen. Egyik barátnőmmel 9 éves korunk óta nem találtunk olyan sztárt vagy hétköznapi embert, aki mindkettőnknek bejön, nekem és a tesómnak pedig csak egyetlen pasi jött be, az Johnny Depp VOLT, már ő is lejárt. De nekem csak rövidebb hajjal, borotváltan tetszett, tesómnak meg szakadt csövesként, szerinte szőr nélkül ronda.
2017. márc. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
18%

Te linkelted anno azt a két vagy három bûzinak kinéző énekes gyereket? Azok tényleg méltatlanok voltak egy normális nőhöz.


Oké, vannak nők mint te akiknek nem csak egy közkedvelt sablonnak megfelelő férfiak jönnek be. Elfogadom, hogy kivétel vagy, férfiaknál is van ilyen. Van akinek a 110 kilós nő a mindene. De bakker, alig vagytok ilyenek, legtöbb csajnak ugyan azon "szintű" csúcs pasik nedvesítik a bugyiját. Hiába vagy te ilyen és néhány férfi dagi nő kedvelő, ettől még rengeteg srác, csak sóvároghat és a saját szemeddel láthatod, hogy a dagi nők többsége is csak sóvároghat, hiába van pár férfi akiknek a bőrredőkre áll a cerkája.

Van 100 dagi nő a környéken és van 10 dagi nőkre bukó srác. Van 100 nem éppen címlap srác a környéken és van 10 csaj akiknek nem a címlap srácok lebegnek a szeme előtt. Ez azt jelenti, hogy van 90 dagi csaj akit a bú tör, hogy nem kellenek senkinek és van szintén 90 szakadtabb srác aki itt írogat, hogy nem kellenek a nőknek, mert nem úgy néznek ki mint a Bredpitt. Hiába adsz te írásos bizonyítékot arról, hogy neked nem az aktuális férfi ideállra keményedik meg a csiklód vagy a bimbód, ettől még Pattanásos Pisti és Százhatvancentis Józsi nem nagyon tudja felszedni azokat a lányokat akiket egy Bredpitt hasonmás két nap alatt ágyba visz.


Én nem éppen vagyok ilyen srác, de látom, hogy mi megy fiúk és lányok között, és rohadtul megértem a kevésbé dekoratív lányok bánatát és a nem túl sármos srácok igazságtalanság érzetét.


Ezzel a témával 500 éve szerintem nem nagyon volt gond. Mindenki talált magának valakig valahogy. De manapság az Instagram és a Facebook nagymell kirakós, bicepszre gyúrós korában az emberek sokkal jobban megsínylik azt, hogy találjanak maguknak valakit. Régen a kínálatból maximum az arcát láttad a másiknak vagy a kaszáló srác izzadó felsőtestét. Manapság felmész a netre és éppen, hogy a bimbót és a puncit vagy farkat nem látod a csajból/srácból. Sóvárogsz, hogy jó lenne nekedis egy, de alig akar összejönni. Mintha szegény lennél és éhes, de nonstop azt látnád, hogy mások kétpofára zabálják a mekis kaját és már az orrod tele van a bigmekkel, de hozzá nem nagyon jutsz.


Mindenkinek kitartást a párkereséshez ebben az egyre jobban hanyatló nyugatiasodó világban!

22

2017. márc. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
77%

Azért van ez, mert akik állandóan a sztárokkal példálóznak azok sértett emberek, a bennük dúló düh, csalódottság és irigység leegyszerűsíti a gondolkodásukat és nem tudnak összetetten gondolkodni. Ők mindent egy számegyenesen helyeznek el, nem tudnak derékszögű koordináta-rendszerben gondolkodni. Amúgy nem feltétlenül buta emberek, csak a tomboló érzelmeik gátat szabnak a gondolkodásuknak.


Az egyszerűbb lelkivilágú férfiak amúgy is hajlamosak arra, hogy mindent matematizáljanak, így jönnek létre az ilyen listák meg a pontozgatások. Ez egyfajta mankó nekik, hogy ebben a káoszban, amit életnek nevezünk valamiféle rendszert találjanak. Minél egyszerűbb ember próbálja meg kimatekozni az életet, annál pontatlanabb eredményt fog kapni, de még mindig előrébb lesz annál, mint aki meg sem próbálja megérteni az őt körülvevő világot. Ennek a részsikernek aztán annyira megörül, hogy az életben nem magyarázod meg neki, hogy a 2x=4 -> x=2-n túl vannak parciálisan differenciálható függvények is, mert ő csak azt látja, hogy el akarod tőle venni azt, amire annyi szenvedés után rájött. Megoldás: ne foglalkozz velük, mert vagy ők segítenek saját magukon, vagy senki más, foglalkozz azokkal a férfiakkal, akik olyanok mint te.

2017. márc. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Ó, két barátnőm is teljesen rá volt indulva Depardieu-re! Szóval simán van ilyen.
2017. márc. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!