Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes (főképp) férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes (főképp) férfiak miért nem értik, hogy ha nem jön be tipikus szexszimbólum valakinek, az nem azt jelenti, hogy annál JOBBAT akar?

Figyelt kérdés
Például van itt a Gyakorin egy férfi, aki állandóan Jason Stathammel jön (bocs, ha rosszul írtam), de szokták Brad Pittet is emlegetni, de jártam már így más sztárral is. Szóval ha elmondom, hogy nekem ők nem tetszenek, sok férfi azzal jön, hogy akkor biztos teljesíthetetlenek az igényeim. Miért nehéz felfogni, hogy ez nem úgy működik, hogy van egy általános lista, és akinek X vagy Y nem jön be, annak csak annál jobb kellhet? Ez nem jelenti, hogy az ő felfogásuk szerint akarok jobbat. És mielőtt bárki félreérti, vagy azzal jön, hogy akkor mutassam meg, ki tetszik, meg ilyenek: ez a kérdés NEM arról szól, hogy nekem csúnya, kövér, lusta pasik tetszenek, hanem hogy nem azt találom szépfiúnak, vonzónak, férfiasnak, akárminek, amit Kiss Józsika kitalál, hanem elképzelhető, hogy valaki valakit szebbnek talál a tipikus ideálnál. Miért gondolják egyesek, hogy van egy hierarchikus lista, amelyen Brad Pitt és Jason Statham fix és elmozdíthatatlan helyet foglalnak el?
2017. márc. 5. 21:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
22%
lollypop93 az első ember, aki parciálisan differenciálható függvényekről beszélt ebben a témában. Ment a zöld, úgyis nemsokára ebből írok zh-t.
2017. márc. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

De Brad Pitt, gyerekek... ha van ilyen mindenkinek bejövő pasi, az már 10 évvel ezelőtt sem Brad Pitt volt.


Brad Pitt tipikusan a Hét év Tibetben-ben nézett ki jól. Ő "tinikorom" sztárja, mint Tom Cruise, Ben Affleck, Leonardo DiCaprio... most már szakadtak, ráncosak, őszülnek. Leo, istenem, imádtam a hajába hulló szexi tincset, ma meg úgy néz ki, mint apám rusnya haverjai.

29/N

2017. márc. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
#22: Nézz körül a fiatal lányok körében. Rengeteg apakomplexusos és idős, "érett" pasit akar. A helyes fiatal pasik, idővel átmennek a sármos kategóriába.
2017. márc. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

"Hihető, hogy valakinek nem az esete Pitt, vagy akárki a példákból, de azért nagyjából rendben vannak külsőre (ebben remélem egyetértünk). Ha amúgy belsőre szimpatikusak lennének, akkor sem jönnél össze velük? Én a nem válaszra tippelek. "


Speciel Brad Pittel összejönnék, ha kedves lenne, de Stathammel már nem.


"Szerintem pont ott tér el a férfi és a női gondolkodás, hogy egy férfinek elég, ha nem néz ki egészségtelenül a másik, de amúgy rendben van, míg egy nő számára külsőre is pontos igénynek kell megfelelni. Ez a különbség is okozhatja, hogy más jön le ugyanabból a válaszból mindkét nemnek."


Ott is eltér a két nem, hogy ez ki szerint probléma. A férfiak azt, amit te itt mondtál sokszor pozitívumként említik magukról. A nőknek inkább visszás, hogy ilyen nagy a szórás, hogy kikkel jönnétek össze.

2017. márc. 6. 18:25
 25/27 A kérdező kommentje:

Nem a korukkal van baj amúgy ezeknél a pasiknál, hiszen az internet korában bárki találhat fiatalkori képet.


Köszönöm mindenki válaszát.

2017. márc. 6. 18:31
 26/27 anonim ***** válasza:
Ha én férfiként megmondom, hogy tegyük fel nekem csak szőke, nagymellű, kerek fenekű nő kell akkor az ilyen kijelentés a nők többségéből nem hiszem, hogy az váltaná ki milyen határozott, céltudatos vagyok.
2017. márc. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Szerintem én itt egész mást írtam, vagy kinek írod ezt?
2017. márc. 7. 00:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!