Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos huszonéves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos huszonéves nő milyen könnyen talál magának párt?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, teljesen átlagos. Tudok csinos is lenni, ha akarok és akkor sokan megnéznek, de leginkább csak egy szürke kisegér vagyok, aki ha eltűnne senki se venné észre. 10 éve vagyok együtt az első párommal. Mindenben ő az első nekem. Én szeretem őt, de gyerekként/tanulóként, valahogy könnyebb volt vele. Most már mindketten dolgozunk, de semmi sem tesz a jövőnkért. Nekem van egy csomó megspórolt pénzem, de ez még magába nem elég. Ő viszont folyton elveri a pénzt, és úgy látom neki teljesen jó így, hogy az anyjánál lakunk. Hiába vágyunk ugyan arra, ha ő a kisujját se mozdítja meg érte.

Én szeretnék kertes házban élni, szeretnék egy kutyát. Feleség, és anya akarok lenni. Olyan férjet szeretnék, aki megbecsül, ragaszkodó, szeret velem lenni. Egy fárasztó nap után, inkább jön haza, mint a haverjaival sörözni, de ha néha el is megy velük, nem riad vissza attól, hogy meghívja őket, mondjuk ebédre, mert büszke az otthonára, a családjára.

Annyira szeretném ezt az életet élni, de egyre jobban úgy érzem, hogy ez csak vágyálom és soha semmi sem lesz belőle.

A mostani párom hiába ilyen, ha nem hajlandó tenni semmit ezért a jövőért. Viszont félek attól, hogy milyen lenne mással. Nem tudom mit csináljak. :(


2017. márc. 7. 10:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"A mostani párom hiába ilyen, ha nem hajlandó tenni semmit ezért a jövőért"


A leírtak alapján mégsem ilyen, csak te szeretnéd azt hinni róla. Úgy tűnik, hogy félsz elhagyni, pedig ez lenne az ésszerű. Sokszor az ember nehezen hoz meg egy effajta döntést, aztán amikor végre meghozza, kiderül, hogy milyen jól tette, és sokkal előbb is megtehette volna...

2017. márc. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem olyan könnyen, mert ha kicsit is szép, akkor csak megdugni akarja a többség.
2017. márc. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha nincs nagyon rossz természete,akkor simán.
2017. márc. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én mindig is mondtam, hogy fiatalon bent ragadni egy kapcsolatban nem áldás, hanem átok. Itt van a kérdező, biztos sokan irigyelhették tini korában, hogy "ő megtalálta a párját", holott valójában az élete is ráment egy korán kezdődő rossz kapcsolatra. Most már tényleg szar helyzetben vagy. Férfi létemre nem cserélnék veled (pedig nagyon könnyű a mai világban a nőknek), valszeg ezt az életet már elcseszted. Nem azért mert már túl öreg vagy, még nem, csak már változtatni késő mentálisan.
2017. márc. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!