Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jellemző sok férfira az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jellemző sok férfira az hogy szinte látatlanul ismeretlenül szerelmes lesz interneten egy nőbe?

Figyelt kérdés

Interneten szinte szerelmet vall egy nőnek. Olyan jó veled olyan szép vagy olyan jó veled lenni stb. Úgy hogy soha nem is látták egymást, abszolút nem is ismerik egymást egy vadidegen.


És inkább a férfiakra jellemző ez miért?


2017. márc. 9. 16:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én eddig életben egyszer voltam szerelmes...és egy olyan nőbe akivel csak interneten beszéltem és soha nem találkoztam vele :))))

26 vagyok és volt már jó néhány barátnőm,de ilyet még sosem éreztem nő iránt.

Egyszerüen beleszerettem,van ilyen.

2017. márc. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!