Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van hogy itt a pasik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy itt a pasik a nőket lehordják mindennek, de duci lány meg nem kéne nekik?

Figyelt kérdés

Állandóan azt olvasom itt,hogy a nőknek ilyen nagy,olyan nagy elvárásai vannak. De ha duci lányokról van szó,akkor puffognak hogy azok nem kellenek,stb... Akkor kik is a felszínesek?

(Nem mindenki,de sokan itt.)



2017. márc. 12. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%

Nem hiszem, hogy a Gyakorizó férfiak véleménye a reprezentatív minta ebben a kérdésben.

Ha egyáltalán férfiak, mert honnan tudni?

Mert arc és név nélkül azt írja?

Nyugodj meg, a való életben "mindennapos használatra" :) a férfiak a húsosabb nőket szeretik!

2017. márc. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%

Azt fogod kapni, hogy miv3l elvárás a férfival szemben, hogy jól nézzen ki, ezért a hasonló elvárásokhoz való jogot fenntartják maguknak. Személy szerint én hülyén érezném magam egy olyan nővel amelynek a fizikai paraméterei erősen meghaladják az enyémet. A súlyt sajna nem nehéz 65 kiló vagyok csak 183 centihez.

30/f

2017. márc. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez definiálnod kellene, hogy a kérdésben mit jelent a "duci". Ha egy kis felesleget, az szerintem akár még jól is állhat egy nőnek, sokunknak tetszik is, viszont ha 160 cm-hez 100 feletti kiló tartozik, az már számomra bőven túl van a ducin és nem is vonzó.


36\F

2017. márc. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%

Sokaknak bejönnek a dagadékok is. Egyik legjobb cimbim felesége is egy zsírdisznó és a srác magas és jóképű. Erre varrjál gombot.

Viszont ha férfiként vagy dagad, alacsony mint mondjuk én, vagy sokan mások, akkor nők nagy ívből kerülnek el. Mindegy, hogy szépek, csúnyák, milyen rétegből származnak.

2017. márc. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2017. márc. 12. 19:17
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

mindenki maga választhatja meg mennyire fontos a külső, olyan hogy 100%-ig mind1 OLYAN NINCS!!!!

akkor összejönne egy hajléktalannal is akit most nem jellemeznék...


Én nem tudom pontosan kinek mi a baja a teltebb alakkal, nekem pl vonzó, de van FELSŐ HATÁR!

legjobb barátomnak a fiús lányok jönnek be, engem meg az nem hoz lázba egyáltalán...


szóval mindenki önmaga dönt, hogy milyen szintű külső igényeket támaszt, de egyesek tényleg eléggé magasra teszik a mércét, főleg, hogy ő tized annyit nem tesznek a külsőért, mint amit elvárnak a partnertől...


24F

2017. márc. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Hát ez már tényleg undorító! Hogyan hagyhatja el magát ennyire egy ember? Szánalmas!
2017. márc. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
pl. az a nő tényleg elég csúnya. Ez azért van mert egy full átlagos pasinak kb. csak náluk van esélye, egy rondábbnak meg még nálukSEM :D
2017. márc. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Néhány dolog:

- egy csomó férfinak kb annyi 'elvárása' van csak, hogy ne legyen kövér a nő, meg neki tetsszen valamennyire, oszt jóvan. Ezzel szemben a nőknek (még a kevésbé szépeknek is) több oldalnyi külsőbeli elvárásuk van, esetenként egészen elvetemültek, és ha egy is nincs meg, onnantól lenézik az embert.

- egy csomó 'nőlehordó' vélemény inkább a viselkedésükkel kapcsolatos, abban találnak kivetnivalót, nem is a külsőben. Még talán túl is tudnának a duciságon lépni, ha nem kapnának ilyen flegma és gerinctelen bánásmódot a legtöbb nőtől. Ha korrekt módon lehetne kezelni a másikat, lehetne kompromisszumokat kötni, párbeszédet létrehozni, amiből mindenki profitálhatna, de nem, helyette inkább csípőből gyanakodjunk, és tapossuk el, aki szembe jön.

2017. márc. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
23%

Többen írták, hogy tetszene nekik egy ilyen nő. Miért kellene hogy mindenkinek tetszen?

Amúgy sok pasasnak tényleg csak annyi kell, ne legyen már kövér a nő. Ne haragudj de akinek annyi akaratereje nincs hogy mértékkel egyén...

2017. márc. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!