Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjek? Véget ért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek? Véget ért egy hosszú kapcsolatom és nem járok sehova a munkán kívül. Társkeresőt hülyeségnek tartom, regisztráltam, de olyan személytelen az egész. Mit kezdjen magával egy egyedülálló 30 éves nő?

Figyelt kérdés
2017. márc. 14. 12:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

és egy egyedülálló férfi, akit lesz*rnak a nők?

26 vagyok, és életemben nem kaptam még ennyi mellőzöttséget mint a társkeresőkön.


a kondi jó ötlet, fogadj fel személyi edzőt pár alkalomra, megmutatja az alapokat utána tolod egyedül.

sztem simán megtalálnak majd a "kopaszok" XD

ahova én jártam kondiba, bejött egy nő, és kb 10 perc mulva 3 kigyúrt tetkós arc már körül is vette...

2017. márc. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Új helyen, új tevékenységben MINDNEKI bénázik.


Aki száz éve kondizik, annak is volt első napja-hete-hónapja. Legfeljebb arra fogod emlékeztetni. Szóval ha kinevetnek, ne vedd a szívedre, mert magukon (is) fognak nevetni. :)

2017. márc. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Honnan írsz kérdező? Én is hasonló helyzetben vagyok nőként ,nem járok bulizni,hobbim sincs,szinte csak otthon gubbasztok,az önbizalmam nulla.

Ha egy helyről írunk én szívesen eljárnék veled edzőterembe,vagy bárhova én is béna vagyok benne. 26/N

Ha gondolod írj.

2017. márc. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Melyik terem van nyitva éjjel is vagy este sokáig? Budapesten lehetőleg inkább Budán.
2017. márc. 14. 15:18
 15/18 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna ki a kérdést, bár én férfi vagyok. Én is csak munkába járok, plusz olyan hobbijaim vannak, amit egyedül csinálok, így ritkán járok olyan helyen, ahol tudnék ismerkedni.

A társkeresőt én sem ajánlom, mert nőként kapsz napi 30 levelet, annak nagyrésze csak azonnali testi kapcsolatra fog buzdítani, elég alpári stílusban ráadásul. Ritka a normális férfi, bár nőből is nehéz olyat találni, aki épp nem apapótlékot keresne, vagy aki ne a pénzt részesítené előnyben egy kapcsolatban. Vagy csak én keresek rossz helyen ilyenkor.

Ahogy előttem is javasolták, próbálj meg olyan hobbikat keresni, ahol tudsz ismerkedni. Az edzőterem jó ötlet, nem kell attól félni, hogy kinéznek, vagy kinevetnek. Amikor én kezdtem el odajárni, én is ezt hittem, közben meg senkit nem érdekel, hogy a másik mit bénázik. :) Sajna ahova én járok, ott kevés nő van, akik ott vannak, azok meg alapból a szétgyúrt, kockahasú macsókhoz vonzódnak. Menj el nyugodtan, sokan fognak segíteni már az elején is.

Ahol normális emberekkel tudsz még ismerkedni, az pl egy kutyamenhely, ahol van lehetőség napopnta kutyasétáltatásra. Oda már tényleg csak azok járnak, akik az állatok miatt vannak ott, és nem csajozás miatt. Én is nemrég találtam egyet, ahova szeretnék majd elmenni a közeljövőben. Ha szereted az állatokat, megér egy próbát.


Lassan itt a tavasz, jönnek a kis városi fesztiválok, koncertek, ott is lehet ismerkedni, összeverődtök a barátnőiddel. Ha nincs pasi, akkor is legalább jól érzitek magatokat. :)

Esetleg vannak túrázós csoportok, ahol tudsz csatalkozni különböző belföldi, vagy akár külföldi túrákhoz, az is jó hely az ismerkedésre.

Vagy itt vagyok én.. :D


30F

2017. márc. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Óbudán Arnold gym a Szépvölgyi úton elég sokáig nyitva szokott lenni, este 11-ig.
2017. márc. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Esetleg a Savoya parknál a Gilda Max? Mintha úgy olvastam volna hogy éjjel is nyitva van.
2017. márc. 14. 17:14
 18/18 anonim ***** válasza:
Nagyon egyirányba ment el a történet. Nem csak edzőterem létezik. Azt javasolnám - persze edzés mellett -, hogy menj el koncertekre, színházba, kiállításokra. Ezek a helyek tele vannak egyedülálló férfiakkal. Én már csak tudom...
2017. márc. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!