Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Teljesen belefárad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Teljesen belefáradtam az ismerkedésbe.

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyok egyedül, és azóta folyamatosan próbálkozok különböző társkeresőkön. Az eddigi tapasztalatok:


- kevés egyezés

- nem válaszolnak

- elakad a beszélgetés

- ok nélkül törölnek, tiltanak

- nem hajlandóak találkozni, kifogásokat keresnek

- az utolsó pillanatban lemondják a randit

- egy találkozó után felszívódnak

- néhány randi után benyögik, hogy nem állnak készen egy kapcsolatra

- 2 hét után közlik, hogy "sajnálom, minden tök jó, de nem tudok beléd szeretni, szóval hagyjuk"

- teljesen határozatlanok, azt sem tudják mit akarnak, egyik pillanatban ezt, a másikban azt mondják

- nyilvánvaló dolgokról hazudoznak


Ebből nekem már nagyon elegem van. Nagyon szeretnék már egy barátnőt, de nem tudom, hol lehetne hatékonyan ismerkedni, esetleg mit kéne csinálnom a társkeresőn vagy a randikon, hogy végre összejöjjön valakivel?


25/F


2017. márc. 14. 14:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Tarts szünetet.


Megbírod csinálni azt, hogy 2 hónapig sehol, semmilyen módon nem ismerkedsz szándékosan, azzal a céllal hogy nőt szerezz magadnak? És közben más dolgokkal foglalkozol.


Hidd el jót fog tenni. Nem maradsz le egy nőről sem, hidd el. Utána meg frissebb elmével térhetsz vissza a dologra, ha még akarod.


27/F

2017. márc. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel olyan nagyon akarsz egy barátnőt, lehet hogy a görcsösség nagyon látszik rajtad, és ez taszító lehet a másik fél számára. Vedd egy kicsit könnyedebben, és ne akarj feltétlenül mielőbb barátnőt, hanem éld mellette az életedet...
2017. márc. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A társkeresők iszonyatosan felszínes helyek. Van rólad egy-két kép, meg csekély számú, általában semmitmondó adat. Gyakorlatilag semmit nem tudsz meg a másik személyéről, mégis ez alapján döntenek. Arra meg a legtöbben lusták, hogy akár csak kicsit is megismerjék a másikat, mielőtt véleményt alkotnak.

Nem hülyeség az internetes társkeresés, de sokkal eredményesebb, ha különböző fórumokon, közösségi oldalakon kezdeményezel beszélgetést a számodra szimpatikus hölgyekkel.

2017. márc. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%

Ronda vagy közepes a külsőd? Munkád, bevételed középszerű? Közepes autód van? Magyar vagy?


Ha legalább 3 igen akkor, sajnos gyerekkori haverom idézve: "Rááááá csesz-tééééééél"

2017. márc. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

#3


És majd szépen derül ki, hogy akivel összeillenétek az házas, 10 éves kapcsolata van, gyereke van, ezer km-re lakik stb.

2017. márc. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj rá. Próbáld meg jól érezni magad. Kezdj el sportolni. Mozdulj ki többet. Ha látják rajtad, hogy jól nem feltétlenül az a legfontosabb, hogy barátnőd legyen akkor könnyebb lesz az ismerkedés.

21L

2017. márc. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Van 2 diplomám, informatikusként dolgozom egy ismert cégnél, nem kevés pénzért. Van lakásom, autóm, és egyesek szerint nem nézek ki rosszul.

2017. márc. 14. 14:32
 8/14 anonim ***** válasza:

#7


És most kezd kissé kamu-kérdés érzete lenni. Vagy csak a #7 a kamu. Bár itt bárki bármit mondhat, ettől "szép" a neet.

2017. márc. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem hazudok. Persze lehet, mégis a külsőmmel van a baj. Elég kisfiús az arcom sajnos, ez keveseknek jön be, valószínűleg eddig nem akartak megbántani.
2017. márc. 14. 14:38
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Én is belefáradtam nőként
2017. márc. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!