Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Te elmondanád? Vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te elmondanád? Vagy inkább szenvednél?

Figyelt kérdés

Megmondanád lányként a fiú barátodnak, fiúként a lány barátodnak, hogy szeretnéd máshogyan is megismerni, vagyis többet szeretnél barátságnál?


Egyik nap szóba jött ez egy beszélgetés során (nem az ellenkező nemű barátommal), és leírtam pár dolgot -pl.: milyen jó dolog, hogy megismertem és mondhatni hiányt éreznék, ha nem így lenne- majd azon gondolkodtam, hogy ezeket neki is megírhattam volna.


Tudom, van ezer ilyen kérdés, de úgy gondolom, sok idő után is tudtok újat mondani. :)

A fenti kérdés mellett még arra is kíváncsi lennék, mit gondoltok, miért választják többen a szenvedést? Elmodnani gondolom az esetek többségében azért nem merik, mert félnek, hogy elveszítik a másikat. De ér ennyit?



És tudom, hogy egyrészt nem számít, másrészt már csak azért sem lesz így, de légyszi ne pontozzátok le egymást! Nekem is rosszul esik, és gondolom másnak is, főleg ha alaptalanul teszik.

Előre is köszönöm! :)



2017. márc. 18. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
El. Lesz ami lesz. Úgy is kiderül, ott helyben, mint a kaparós sorsjegy.
2017. márc. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, #1! Lényegretörő válasz, de egyben igaz is.
2017. márc. 18. 19:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen megmondanám. Elutasít, akkor barát sem maradna. Nem is értem, ha érzek valaki iránt és ő nem, akkor barátként, hogyan lehet vele jó pofizni?
2017. márc. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A legtöbb ilyen esetben saját magának sem vallja be ám az ember, hogy itt kicsit több van, mint barátság, ha fel is merül a dolog, akkor könnyű ellegyezni, hogy áh, csak mert olyan kedves velem, vagy mert olyan sokat vagyunk együtt, és persze, jó dolog, hogy van nekem, és hiányozna, ha nem lenne, de hát végül is ez barátságban is normális, nem?

Mi öt évig kínoztunk így egymást (megjegyzem, kölcsönösen :D), mire megállapítottuk, hogy jé, ez talán mégsem csak barátság.

2017. márc. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem elmondanám, hanem tetteimmel a tudtára adnám.
2017. márc. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nézőpont kérdése, mivel másik oldalról ott a kérdés. Megéri megkockáztatni, hogy oda legyen a barátságotok egy vallomásért ? A meglévő boldogságot az ábrándért, hogy mi lehetne ? Hiszen ha kialakulnak érzések, akkor azt az ember kimutatja, ha már beszélni kell róla, vallomást tenni, ott inkább lesz egyoldalú az érzés. Sokan nem tudják megállni, hogy a megfelelő pillanatban tegyék, mert inkább arra figyelnek, hogy nekik így rossz. Aztán persze ez lesz az uralkodó érzés.

Ha előbb megmutatnák a kiszemeltnek a nem csak baráti de élő és romantikus oldalukat és ha jól fogadja, utána vallanának szerelmet, talán kevesebb ilyen csalódás születne és kevésbé végzetes dráma.

2017. márc. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

Kicsit meglepődtem az "eredményen", bár valahol érthető.

Ha oda kerülne a sor, természetesen nem csak úgy durr a közepébe módon közölném a dolgot.

2017. márc. 18. 20:11
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát, nem is tudom!

Nekem soha nem kellett szövegelnem, meg vallomásokat tennem, mégis aki nekem "másképp" volt fontos, az pontosan tudta.

Ha nem fogod magad vissza, akkor ez lesír rólad.

Ne takargasd az érzéseidet, akkor nem kell készülnöd a "nagy beszélgetésre", jönnek a dolgok maguktól.

2017. márc. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Konkrétan nem mondanám, ha többet érzek valaki iránt, úgy is levágja, mert nem tudom jól titkolni. Jelenlegi párommal is barátságnak indult a dolog, és miután összejöttünk elmondta, hogy igazából már akkor észrevette, hogy bele vagyok esve, mikor még magamnak se vallottam be a dolgot...
2017. márc. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válaszokat is! :)
2017. márc. 18. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!