Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjem ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjem ebben a szituációban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Néhány alkalommal előfordult velem, hogy a HÉV-en utazva egy korombeli vagy pár évvel fiatalabb nőt azon kaptam, hogy néz engem. Persze elkapta a tekintetét, a szemkontaktust nem vállalta, pár perccel később aztán ismét "lebukott". Valószínűleg szimpatikusnak találhatott, nem hiszem, hogy más okból történt volna ez.


Természetesen szeretnék ismerkedni, csak nem tudom, hogy hol a határ, mi az ami még nem tolakodó. Gondolom ez helyzet és egyén függő...


Én olyasmire gondoltam, hogy leírnám egy papírra neki pl azt, hogy:

Bocsi, de nem mertelek megszólítani, úgyhogy elővettem a kisiskolásként bevált módszerem...


...Te is a végállomásig zötykölődsz ?

...Szerinted is kedves ez a kalauz?

...Szeretsz HÉV-en utazni?


Nincs kedved társalogni? ha nem mersz te sem elsőre megszólalni : D akkor itt ez a ceruza, írd meg a választ, ha kedved tartja!


és odaadnám szó nélkül neki, hogy írjon...


Szerintetek ez nagy beégés lenne? Ultra dedó ez 25 évesen?


Milyen módszereket javasoltok még ilyen vagy hasonló szitukban?



2017. márc. 19. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, eredeti, így csajozni még senkit nem láttam szerintem megmosolyogtatná, de ezek ak érdések,hogy kedves a kalauz stb. ezt ne. Így igazából inkább szólítsd le,rengeteg az ürügy és mégis mit veszíthetsz.
2017. márc. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem értem miért, de nekem ez tetszene. Nem túl tolakodó, mégis kedves.
2017. márc. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyosak vagytok!
2017. márc. 19. 22:43
 4/9 anonim ***** válasza:

Írhatsz, de ne ezeket a kérdéseket!

Mi az, hogy "Te is a végállomásig zötykölődsz ?"

Miért, ha te is, akkor nem láttad?

A többi kérdés is butaság!

Idáig jó:

"Bocsi, de nem mertelek megszólítani, úgyhogy elővettem a kisiskolásként bevált módszerem...

Aztán így folytasd:

Ha van esélyem nálad, kérlek írd meg a telefonszámod, akkor bátrabban foglak keresni."

Aztán meglátod mit válaszol! ... már ha van nála toll...de ez egy másik probléma:)

2017. márc. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jó, tudom, hogy ezek a kérdések idióták, lehet jobbat is kitalálnék, ha megerőltetném magam :D de ez a telefonszám felejtős szerintem ez tolakodó, hát íróeszközt azt adnék, ezen ne múljon...


Inkább a módszeren van a hangsúly.

2017. márc. 19. 22:49
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tolakodó a telefonszám, mert ez az ismerkedési mód is abszurd, ebbe simán belefér.:)

De ha nem akar ismerkedni, akkor ráírja a papírra, hogy nem akar ismerkedni, ha akar ismerkedni, nem fogja tolakodásnak tekinteni, hanem kap az alkalmon.

2017. márc. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha nem akar ismerkedni kidobja az ablakon vagy felgyújtja, de mégis könnyebben viselnék egy ilyen visszautasítást, mint hogy bocs van barátom :DD
2017. márc. 19. 22:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Hajrá, szurkolunk neked!

Majd írd meg, hogy hogy sikerült!:)

2017. márc. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Majd megírom a reakciókat! :D


hogy ki mit tett, hogyan hajtogatott repülőt vagy gyújtotta föl ! :D

2017. márc. 19. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!