Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lenne a legfontosabb dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legfontosabb dolog (dolgok) amelyekben változtatni kellene az életemen?

Figyelt kérdés

Valamiért nem vagyok vonzó a nőknek, vannak terveim, kérdés melyik lenne a legfontosabb ami segítene is valamit:


- Jogosítvány (egyébként utálom az autókat vezetni sincs kedvem, csak a lányok miatt lenne autóm is ha lenne)

- Külön lakni a szüleimtől

- Vezetői pozíció

- Nagy vagyonra szert tenni, olyan módon hogy nem lennék attól befolyásos ember (befektetni valahova a pénzt)

- Nagyon drága ruhák, de ugyanez az életmód

- Orrműtét

- Fogaimat megcsináltatni

- Jason Statham féle testalkat (jelenleg elégedett vagyok, sem nem vagyok sovány és kövér sem)

- Valamilyen tanárhoz járni (énektanár?), hogy normális hangom legyen, mert magas

- Pszichológus

- Facebookra profi fotós által csinált képeket csinálni ahol nem nézek ki gázul

- Valami nagyon extrém dologba belekezdeni


24 F


Ha valaki nagyon kíváncsi akkor küldök képet, de csak ha nem lesz belőle visszaélés.



2017. márc. 22. 19:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A begyakorolt szövegek sem jók, főleg a nôk megérzik hogy ez mesterkélt.

A lényeg, hogy úgy tudd magadat adni, hogy a személyiséged vonzó oldalát mutasd meg, meg erős legyen a "kereted".

2017. márc. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Fish1 ***** válasza:

Mindenképpen a lelki dolgaidat tedd rendbe, ez fog előrevinni.

A betanult szöveg szerintem nagyon gáz, a spontaneitást sokkal jobban díjazzuk. És azt is, hogy magadat adod.

A drága cuccokon nem múlik semmi - illetve ha 100ezres ruhákban kezdesz el járni, ne csodálkozz, ha az aranyásókat fogod ki, aztán csak kihasználnak és lecsapolnak lóvéügyileg. :)

2017. márc. 23. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Véleményezem privátba én is jöhet a kép.
2017. márc. 23. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ember, az agyadon változtass...

"- Jogosítvány (egyébként utálom az autókat vezetni sincs kedvem, csak a lányok miatt lenne autóm is ha lenne) " Ha nem akarsz vezetni ne vezess! Utáljuk a pincsikutyákat, azt szeretjük, ha egy férfi vállalja önmagát.

"- Külön lakni a szüleimtől" Ez jó. Az önállóságot szeretjük.

"- Vezetői pozíció " Pfff hát hogyne. 24 évesek akkor lesznek vezetők, ha van egy államtitkár keresztapjuk. A vezetői pozícióért minden más ember kemény megdolgozik és végigjárja a szamárlétrát, és ez évekbe kerül.

A terveid nagy része tök felszínes. Elárulom neked, hogyha ezt mind megcsinálod még mindig hiányérzeted lesz. Az önbizalom és a férfias kisugárzás nem ezeken múlik!


Figyelj, lehet kicsit nyers voltam, de tudom mit érzel. Néha rám is rám szokott törni ilyen nőiességi görcs, és akkor azonnal elkezdek kompenzálni egy rúzzsal vagy hasonlóval, mert amúgy én a tornacipős-farmernadrágos fajta vagyok, és nem mindig érzem, hogy tombolna bennem a női princípium. Megveszem azt a kis vackot, fél napig jól érzem magam, aztán mindig rájövök, hogy nem a magassarkú cipőtől leszek jó nő, hanem a kedvességtől, a mosolygástól, a humoromtól, a tartásomtól és az önmagamba vetett hittől.


Az egész listádból aminek ebben a formájában értelme van, az a pszichológus meg a fogászat, a többit meg egyszerűen csak reálissá kell tenni és nem szabad belőle ötéves tervet csinálni. Ne Statham akarj lenni, hanem erős, egészséges, jó állóképességű. A különlakást akkor csináld, ha nem vered magad adósságba. Az orrműtétet akkor csináld, ha egészségügyi oka van vagy tényleg nagyon furán néz ki. A profi fotós, drága ruhák bennem iszonyú ellenszenvet keltenek. Gondolom ismered a mondást, hogy stílust nem lehet vásárolni... Alakítsd ki a saját stílusodat, kérj segítséget baráttól, rokontól, és ne pénzzel akard kompenzálni, ami hiányzik belőled. Amíg nem vagy gazdag addig amúgy is be kell érned a C&A-val, kezdetnek tanulj meg onnan öltözködni, úgysem tehetsz mást.

2017. márc. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

C&A-ból öltözködök amúgy is és normálisan, nem értem ti egy csövest képzeltek el, amit lehetne helyette mondjuk öltönyök

erős nem akarok lenni, nem olyan alkat vagyok

egészségem megőrzésére és állóképességre törekedek

2017. márc. 23. 19:15
 16/16 Bad G-Sus ***** válasza:
keress fel egy életvezetési tanácsadót! :D
2017. márc. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!