Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg a szex a legfontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a szex a legfontosabb dolog a nőknek?

Figyelt kérdés

27 éves srác vagyok, kicsit későn kezdtem el a csajozást, ennek az az oka hogy mindig kövér voltam, kb. 3 éve sikerült teljesen megváltoztatnom a külsőmet, lefogytam, öltözködés stb...

Volt egy lány akinek volt barátja de nem voltak túl jól meg egymással. Találkozgattunk, én nagyon beleszerettem, elmondása szerint ő is, így is láttam, éreztem rajta mikor együtt voltunk de végül kiderült azért maradt mégis a barátjánál mert vele jó a szex mert jó nagy van neki, és elmondása szerint hiába jönnénk össze két-három hónap múlva úgy is megcsalna vele... tudom ez egy elég intim dolog de mindegy... nekem 15/4 cm a férfiasságom, nézelődtem neten és átlagosnak mondják de ezk szerint mégsem. Ez után az eset után nagyon letörtem sokat szenvedtem mire kihevertem.


Nyáron jött egy új lány, nagyon jó volt vele lenni, láttam a szemében a csillogást hogy ő is imád velem lenni ezt mondta is, és éreztem is rajta. Eljött az ominózus eset hogy lefeküdjünk... Aki még nem élt át ilyent nem tudja milyen érzés mikor lekerül a nadrág és látod a megvetést annak a lánynak a szemében aki eddig csillogó szemekkel nézett rád mindig, mintha egy perc alatt minden megváltozott volna... mondta hogy szeret meg minden de ezután már soha többet nem nézett rám úgy és nem viselkedett velem úgy mint az elején, elhidegült és közömbös lett vége is lett az egésznek.

Mai napig sokat gondolok rá, az együtt töltött percekre, a sétákra, kirándulásokra, és olyan furcsa hogy neki ezek a dolgok nem jelentettek ezek szerint semmit... És ha esetleg nagyobb lenne a farkam minden más lenne akkor együtt lehetnénk és boldogok lehetnénk mint az elején? Az én hibám és úgy érzem egy selejt vagyok... És azt is érzem hogy az érzelmek semmit sem érnek a lányoknak csak az hogy ki dugja meg őket jobban... durván hangzik ez tudom de így érzem jelenleg... és az ismerkedéstől is elment a kedvem bár nagyon vágyom rá hogy szerethessek valakit és érezzem hogy ő is szeret de lehet ez számomra örökre csak álom marad...


2015. nov. 6. 00:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts, azért akad még ember a Földön. A mai világban amúgy valóban nagyon-nagyon nagyon kevés az, bármelyik nemet is nézzük, aki önmagáért képes szeretni a másikat, illetve társat keres és nem a pénz/ szex/ hírnév stb. érdekli... A többség csak gusztustalan hedonista alapon lép ideig-óráig tartó kapcsolatba és nem életre szóló lelki társat keresnek...
2015. nov. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
63%
Kifogtál 2 egyszerű nőt. El ne hidd már, hogy ő a nagy mérettől élvezte a szexet az exével. Sosem azon múlik, ha csak nem extrém kicsi a pénisze valakinek. Ez alatt a 10 cm és alatti hosszt értem. Valamiért jobban kijött az exével az ágyban, ennyi a történet. A második lány meg szimplán csak egy agymosott birka. Mondjuk az első is az. Beléjük verte a média, meg a barátnők, hogy a nagy az Isten. Aztán, ha feldugnád neki a 20-ast, akkor meg sírna, mint a fürdősq__rva, mert "Jajj, gyengébben, ez fáj, ne már..." A méreted teljesen rendben van, inkább a technikádra gyúrj, legyél változatos, és elsősorban ne buta emberekkel ismerkedj, mert a butaság az ágyon kívül is leszűrhető már sok mindenből.
2015. nov. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én nem mondom, hogy ez nekik a legfontossabb, mert szerintem ők maguk sem tudják, hogy mi kell nekik. Viszont én azt tapasztaltam, hogy már az ismerkedésnél eltávolodnak tőlem azok akikkel szimplán normális emberként ismerkedek és nem viszek bele szexualitást. Én is olyat keresnék akivel élni lehet, de kezdek beléjük unni.
2015. nov. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Ha nagy péniszed van akkor kellesz nekik kár tagadni és szinte minden nő így van a dologgal. Nem akarják kimondani hogy a 20+ jön be nekik mert tudják hogy ezzel a férfiak 92-93%-át megbántanák ezért elfogadják a kisebbet de hogy egyszer nagy közelébe jutottak akkor szexnél mindig az lesz nekik a legjobb és arra gondolnak vissza.
2015. nov. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 pörölycápa ***** válasza:
75%

Jesszus... 20+ ??? akkor baseball ütő kell nekik, nem pénisz.... Nekem a 16+ is fájt, pláne hogy a gazdájának fontosabb volt, hogy ő érezze jól magát az ágyban, minthogy én. Az a 15 cm nem számít kicsinek, átalgos, talán már egy kicsit nagyobb is, mint az átlag (az olyan 13-14 cm körül lehet, bár minden statisztika mást mutat.


Kérdező, ne bánkódj amiatt a lány minatt, inkább örül neki, hogy kiderült róla hogy ennyire felszínes és megszabadultál tőle. Nem te vagy selejt, hanem a leányzó értékrendje.

Az, hogy volt 2 negatív példád, nem azt jelenti, hogy minden lány olyan. Sajnos vannak ilyenek is, de ne bánd, hogy egy ilyennel nem jött össze a kapcsolat, nem is szeretett őszintén.


El sem tudom képzelni a helyzetet... vagyis ha valakivel már olyan viszonyba kerülök, hogy lefeküdjek, akkor bármi van a nadrág alatt, azzal megbarátkozok. Egyébként sem a méret számít, ahhoz, hogy megtudja, hogy milyen, ki kell próbálni. És ha eleinte nem olyan jó, lehet gyakorolni, és majd később jobb lesz.


Oké, fontos része a szex egy kapcsolatnak, de bőven nem a legfonotabb, és én inkább személyiség alapján választok. A szex meg ha eleinte még nem is tökéletes, minél többet gyakorlunk, annál jobb lesz.


Sikerült lefogynod, ez alapján feltételezem elég kitartó személy lehetsz, a lányokkal való ismerkedést se add fel ilyen könnyen (és ne vonj le általánosítást 2 esetből), majdcsak találsz valakit aki szeret és megbecsül téged.


22L

2015. nov. 6. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Az exemnek kb 14 centi volt és úgy tudott "dugni", hogy a szavaiddal éljek, hogy kedvem lett volna sírni a gyönyörtől. Bár ő sosem rinyált volna így, ami szerintem inkább férfiatlan, mint a farkad...


Amúgy volt dolgom 19 centis sráccal, röviden: szar volt. A nagy farkú csávók szentül hiszik, hogy a méret egyenlő élvezet és nem tudják mi kell a nőknek... A legtöbb. Nekem nem kell nagy farok, sose kellett, fáj és kényelmetlen. De ha valaki nem férfi az taszít, márpedig te perpill nem viselkedsz úgy... Két lányból meg nem szűrnék le ekkora következtetéseket.

2015. nov. 6. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jól döntött az a lány, a 15/4, ha kemény, vérfütyi, annál többre nincsen senkinek szüksége.

Én megkeresném avval, hoyg oké, hoyg szerinte 2-3 hónap múlva megcsalná az ex-szel, de azért Te benne lennél abban a 3 hónapban.:)

Szerintem nem fogja megcsalni.

Sok lény csak a húsfütyit ismeri, amit alig érezni, bármekkora is (mert nem kemény), ebből eredhet a megggyőződése, hogy neki olyan nagy kell.

2015. nov. 6. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
... aztán meg a szex nem csak az aktusból áll, ki tudja, nem Te volnál-e számára a sokkal jobb szerető?:)
2015. nov. 6. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

" lekerül a nadrág és látod a megvetést annak a lánynak a szemében aki eddig csillogó szemekkel nézett rád mindig, mintha egy perc alatt minden megváltozott volna... mondta hogy szeret meg minden de ezután már soha többet nem nézett rám úgy és nem viselkedett velem úgy mint az elején, elhidegült és közömbös lett vége is lett az egésznek. "


De tul.képpen mi történt?

Mert ezt elég homályosan írtad le.

Lekerült a nadrág, és utána?...

2015. nov. 6. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Vannak nők akiknek ennyire számít a méret és nem tudják elképzelni csak nagy szerszámmal a szexet. De ettől még egyáltalán nem igaz ez minden nőre, sőt! Én például kifejezetten nem szeretem a nagyot...attól rémülnék meg. :D És a szex sem mérvadó számomra.

Hidd el, találni fogsz olyan nőt, aki úgy fog szeretni ahogy vagy!

2015. nov. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!