Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nyugtatgat mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyugtatgat mindenki azzal, hogy majd eljön a te időd is, és lesz még szerencséd a nőkkel?

Figyelt kérdés

Mielőtt még elkönyvelitek ezt is egy hisztipiszti sírós kérdésnek szögezzük le hogy nem panaszkodásnak szánom, csak a tapasztalataimat írom le az eddigi új szingli létem során.

Amit fent írtam mindenki ezt mondja. De miért hiszik azt, hogy ez ennyire törvényszerű lesz? Mi van ha nem?! Mi van akkor, ha (mivel volt már jó pár kapcsolatom) egyszerűen nem sodor elém az élet többször olyan lányt akivel KÖLCSÖNÖS a szimpátia? Mert olyan most is van, akinek tetszem, vagy tetszenék, de nekem nem jön be, és nincs kémia részemről, bárki bárhogy erőlködik, ezzel NEM tudok mit tenni.

online dolgok: totál csőd. 30 levélből talán egyre kapok választ, sőt a legtöbb csak pénzért enged írni, arra meg nem vettem még rá magma hogy fizessek érte.

élőben: megnéznek a nők, "bemérnek", de amint megszólítom őket normális hangvételben, teljesen semlegesek, távolságtartóak, sőt olyannal si találkoztam, hogy pubban meghívtam egy italra, és szimplán közölte, hogy elfogadja, de van barátja?! :O pislogtam...gondoltam magamba ki kérdezte ezt? csak beszélgetni akartam egy jót.


Sajnos úgy vélem, hogy mivel volt már szerencsém tényleg kaptam olyan nőt, akivel le élhettem volna az életem, de elrontottam(tuk), miért "biztos" benne szinte mindenki, hogy lesz más?

szerintem ez egyáltalán nem törvényszerű.

Társul mindehhez, hogy bár fél éve élek lassan ebben a városban, nem tudtam kialakítani egyetlen baráti haveri vonalat sem, sem férfival (akár ivócimborákra gondolok), sem nővel. Egyedül járok mindenhova.

Itt a nyár, ez über gáz lesz, egyedül strandolni, fesztiválozni, vagy csak beülni egy nyári estén egy kerthelységbe szintén egyedül mint egy darab sz*r...

Bár fiatal vagyok 26 éves, egy jó elvált 40 esnek simán érzem magam. Egyszerűen szánalmas az életem.

"tegyél érte" jönnek a jó tanácsok mindig..ahha...és mit?!

eljárok egyedül bulizni, nem ülök a 4 fal közt.

sportolok, edzek, futok, úszok, van hogy random kocsibaülök, és elmegyek egy egy nagyobb városba plázázni stb szintén egyedül.

Mit tehetnék még?!



2017. márc. 23. 07:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
15%
Sajnos ha nem vagy jóképű, vagy nem vagy elég magas, akkor semmi esélyed nincs a nőknél.
2017. márc. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
178 vagyok, sportos, edzett alkat, fekete haj, barna szem, borosta. Adok a külsőmre.
2017. márc. 23. 07:38
 3/20 anonim ***** válasza:
17%
Hiába adsz a külsődre, ha nem vagy jóképű. De nyugi, majd eljön a te időd is és lesz még szerencséd a nőkkel.
2017. márc. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

"online dolgok: totál csőd. 30 levélből talán egyre kapok választ, sőt a legtöbb csak pénzért enged írni, arra meg nem vettem még rá magma hogy fizessek érte." Pedig kéne... Nőként mondom ezt. Én is fizetek, és néha úgy vagyok vele, hogy kapom a bunkóbbnál bunkóbb leveleket, aztán úgy vagyok vele, hogy ahhhh nem fizetek többet, de máshol esélyem sincs megismerkedni senkivel, mert kisvárosban élek.

"élőben: megnéznek a nők, "bemérnek", de amint megszólítom őket normális hangvételben, teljesen semlegesek, távolságtartóak, sőt olyannal si találkoztam, hogy pubban meghívtam egy italra, és szimplán közölte, hogy elfogadja, de van barátja?! :O pislogtam...gondoltam magamba ki kérdezte ezt? csak beszélgetni akartam egy jót." Azért mondja, mert aztán megkapja Tőled is mint mindenki mástól, hogy "Miért hülyítettél, ha van barátod?" Egy idő után beidegződésként működik, hogy a nő védje magát.

""tegyél érte" jönnek a jó tanácsok mindig..ahha...és mit?!" Igazuk van, ráadásul Te alapból jobb helyzetben vagy, ahogy látom minimum megyeszékhelyen laksz, ahol van hová menni, nem csak a főúti kocsma van, mint szórakozási alternatíva. A "hogyan" kérdésre: Ne keseredj el, ha nem jön össze az 1. vagy a 10-20-adik lepattintás vagy hasonló. Ne úgy kezdj bele valakivel a dumálásba, hogy "akkor ez most kapcsolat", hanem csak egyszerűen flörtölgess és beszélj.

Ha más nem segít, itt egy videó:


https://www.youtube.com/watch?v=65Wwj05FIU4

2017. márc. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

sajnos nem megyeszékhely.

30 ezres város, és teljesen olyan, mintha kihaltak volna a 20 as korosztályban lévő lányok. Összesen 2 pub van, ami "nívósabb" de ezekben is egyszerűen gyászosan kevés az ismerkedésre betévedő lány.

2017. márc. 23. 08:13
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Szűz maradsz, mint én.
2017. márc. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

elég rég nem vagyok szűz.

életemből eddig amit kapcsolatban töltöttem kb 5 és fél év. ez 4 nőre oszlik fel.

2017. márc. 23. 09:29
 8/20 anonim ***** válasza:
Mit vársz, mit mondjanak? Hogy soha nem lesz senkid?
2017. márc. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

nem erre gondoltam.

de jobban örülnék, ha nem hiú ábrándokkal tömnék a fejem, hanem közölnék, hogy igen is nehéz párt találni, senkinek sem egyszerű stb.

nem lenne jobb semmivel, de legalább nem érezném azt, hogy egy csőd vagyok, hisz mindenki mondja h aaa úgyis lesz, és nekem még sincs.

igazából szégyellem is hogy szingli vagyok, hiszen sokan szánakozva néznek rám e miatt.

2017. márc. 23. 09:43
 10/20 anonim ***** válasza:
86%

Ki mondta, hogy könnyű? A barátaid azt tanácsolták, hogy próbálkozz.

Viszont ha szégyelled, hogy nincs barátnőd, akkor kezdd az érzelmi intelligenciád fejleszteni, kert mások véleményétől függsz érzelmileg és önbecsülés szempontjából is

2017. márc. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!