Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nyugtatgat mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyugtatgat mindenki azzal, hogy majd eljön a te időd is, és lesz még szerencséd a nőkkel?

Figyelt kérdés

Mielőtt még elkönyvelitek ezt is egy hisztipiszti sírós kérdésnek szögezzük le hogy nem panaszkodásnak szánom, csak a tapasztalataimat írom le az eddigi új szingli létem során.

Amit fent írtam mindenki ezt mondja. De miért hiszik azt, hogy ez ennyire törvényszerű lesz? Mi van ha nem?! Mi van akkor, ha (mivel volt már jó pár kapcsolatom) egyszerűen nem sodor elém az élet többször olyan lányt akivel KÖLCSÖNÖS a szimpátia? Mert olyan most is van, akinek tetszem, vagy tetszenék, de nekem nem jön be, és nincs kémia részemről, bárki bárhogy erőlködik, ezzel NEM tudok mit tenni.

online dolgok: totál csőd. 30 levélből talán egyre kapok választ, sőt a legtöbb csak pénzért enged írni, arra meg nem vettem még rá magma hogy fizessek érte.

élőben: megnéznek a nők, "bemérnek", de amint megszólítom őket normális hangvételben, teljesen semlegesek, távolságtartóak, sőt olyannal si találkoztam, hogy pubban meghívtam egy italra, és szimplán közölte, hogy elfogadja, de van barátja?! :O pislogtam...gondoltam magamba ki kérdezte ezt? csak beszélgetni akartam egy jót.


Sajnos úgy vélem, hogy mivel volt már szerencsém tényleg kaptam olyan nőt, akivel le élhettem volna az életem, de elrontottam(tuk), miért "biztos" benne szinte mindenki, hogy lesz más?

szerintem ez egyáltalán nem törvényszerű.

Társul mindehhez, hogy bár fél éve élek lassan ebben a városban, nem tudtam kialakítani egyetlen baráti haveri vonalat sem, sem férfival (akár ivócimborákra gondolok), sem nővel. Egyedül járok mindenhova.

Itt a nyár, ez über gáz lesz, egyedül strandolni, fesztiválozni, vagy csak beülni egy nyári estén egy kerthelységbe szintén egyedül mint egy darab sz*r...

Bár fiatal vagyok 26 éves, egy jó elvált 40 esnek simán érzem magam. Egyszerűen szánalmas az életem.

"tegyél érte" jönnek a jó tanácsok mindig..ahha...és mit?!

eljárok egyedül bulizni, nem ülök a 4 fal közt.

sportolok, edzek, futok, úszok, van hogy random kocsibaülök, és elmegyek egy egy nagyobb városba plázázni stb szintén egyedül.

Mit tehetnék még?!



2017. márc. 23. 07:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Költözz nagyvárosba. De PUA dolgokkal is megismerkedhetsz, legrosszabb esetben szerzel pár havert, akikkel tudsz sörözni és csajozni menni.
2017. márc. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
75%
A PUA csak pénzkidobás.
2017. márc. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy fizessen bármiért. Haverokat találhat, akik szívesen eljárnak vele bulizni.
2017. márc. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Halál komolyan kérdezed?

Csináld meg a NoFap programot.

Miután megvagy vele és tudod tartani magad kezdj el csajozni, ha így se megy hétvégenként vegyél be egy kis kratomot narancslével indulás előtt... a fehér erezetüt ajánlom.


Inni, soha de soha ne igyál. Tök felesleges és még drága is.


Most megkaptad a megoldást a kérdésedre. Kezdj el tenni érte!

2017. márc. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Honnan szerezzen kratomot?
2017. márc. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

magyarorszagon: Gomoa shop.

kesobb natuna kratom vagy kratomexperts


ja es szedd le a ThinkUp appot válasz 10 db pozitív megerősítést mondd fel magadnak és hallgasd meg minden nap este lefekvés előtt. Sok sikert az élethez!

2017. márc. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
szerintem pusztán a negatív kisugázásoddal van a baj fejedbe vetted ezt a hülyeséget, mert valljuk meg őszintén sok férfinek egész életében nem volt 4 nője meg azt mondod tetszel is a nőknek akkor szerintem nincs okod a panaszra
2017. márc. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Engem is azzal nyugtatnak!Csak hogy csodák nincsennek!
2017. ápr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
de. Vannak csodák, és vannak szerencsések, hisz nekem is volt már benne részem, ahogy leírtam. Az viszont nem törvényszerű hogy lesz is még.
2017. ápr. 18. 07:07
 20/20 anonim ***** válasza:

nem olvastam végig.


Ez a jön a te időd, meg a majd eljön a nagy ő ez szánalmas kifogáskeresés. Általában a nők mondják ezt, mert ők szeretnek várni, a dolgok csak úgy történnek. de sajns pasiként NEKED kell tenni azért, hogy változás legyen.


Amúgy az élet minden területén kifogás ez a Majd eljön, csak ne tegyél semmit blabla

2017. ápr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!