Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én vagyok ilyen peches,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen peches, netán már szerencsétlen, hogy a volt párjaim azért dobtak engem (30 F), hogy újra összejöjjenek (vagy másért is persze, de ez lett a vége) az exükkel, aki előttem volt a párjuk?

Figyelt kérdés
Ez nem egy eset, hanem egyenesen 3!!! Egyikkel fél évig, másikkal 1 évig, harmadikkal bő másfél évig voltam együtt. Mind a 3 nő a kapcsolatunk alatt az exéről áradozott, hogy mennyire jó vele az összhang, velem nem ugyanolyan. Én jobban bejövök nekik férfiként, de mint pár, mint életre való társ, úgy nem. Így voltam velük együtt, hogy árnyékban éltem. Persze kis árnyéban, mert csak akkor hangoztatták ezt, ha valami összeröffenés volt köztünk. Mára mind a 3 újra összejött azzal a férfival, akivel előttem együtt voltak 3.5, másik 5.5 és a 3. pedig 7 évig. Van olyan, hogy valaki ilyen nőket vonz be, akik odavannak az exért. Az a durva, hogy volt emellett sok randim is, azoknak a fele azzal telt el, hogy áruldoztak az exről, meg volt aki 7 év kapcsolat után 1 éve volt magányos, de nm áll készen új kapcsolatra. Szinte hitetlen. Mi van a mai nőkkel? Tisztelet a kivételnek. Ezek mind 22-27 közöttiek voltak.
2017. márc. 23. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem szabad soha olyannal kezdeni, aki még nincs túl az exén. Erre pár randi alatt rá lehet jönni. Egyébként ez még a szerencsésebb eset, mert aki velem szakít az általában (eddig szintén 3x) megtalálja utánam az igazit. :D
2017. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hmmm... valószínűleg tényleg te vonzod, mert én pl. még soha nem áradoztam egyik exemről sem, ha vége lett, annak oka volt. (Mondjuk nem is jöttem össze újra exszel.)
2017. márc. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valamiért csak olyanokat fogsz ki, akik még nem léptek tovább. Nem lehet hogy tudat alatt az ilyen összetört nőkre buksz. Esetleg midnig akkor kezdesz el hajtani rájuk, mikor épp meghallod, hogy "most lett szingli", mert akkor jóval nagyobb az esély rá, hogy még nem lépett túl az exen.
2017. márc. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

,,Egyébként ez még a szerencsésebb eset, mert aki velem szakít az általában (eddig szintén 3x) megtalálja utánam az igazit. :D"


Na az is fincsi dolog. Sőt én addig ármánykodtam egy kapcsolat után (a 3 ból az egyik), hogy újra összehoztak az adott lányt a párjával (én is közre játszottam, hogy befeketítettem az exet, mert féltékeny voltam arra a pasasra), illetve két barátnőjével is, akikkel hónapokig óta nem is beszélt. Tehát lehet mondani, hogy jót cselekedtem. De mégsem...Ez kb olyan, hogy össze akarsz jönni egy lánnyal, de a legjobb haverodat ajánlod be a lánynál, aztán vele összejön, nem pedig veled.

2017. márc. 23. 15:36
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom amúgy mennyire voltak túl az exen, mind a 3 nő 1 éve, vagyis az egyik lassan 1.5 éve volt(ak) szinglik az exük után, mikor velem megismerkedtek. Bár úgy tűnik nem voltak túl teljesen...ezek szerint.
2017. márc. 23. 15:37
 6/7 A kérdező kommentje:
Most itt olvasgattam hasonló kérdéseket, vagy olyat, hogy van itt még olyan, aki szerelmes az exébe? A kommentek 90%-a nőtől jött, hogy még szerelmesek az exbe, vagy ha nem is, de nagyon hiányzik nekik. Az együtt töltött idő is hiányzik nekik, illetve a szex. Kemény. Mi van a nőkkel?
2017. márc. 23. 15:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első ilyen "jaj, az exeim jobban voltak mint te" kijelentésnél közöltem volna, hogy akkor oké, mostantól kizárólag szex van közöttünk amíg újra össze nem jössz velük.
2017. márc. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!