Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, milyen különböző,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen különböző, akár banális dolgok miatt utasítottatok már el fiúkat, akik leszólítottak, rátok írtak stb?

Figyelt kérdés
Egy példát írok, nekem a legutóbbi azért volt felejtős, ahogy odajött hozzám. Jól nézett ki meg minden, de ahogy vonult az utcán... Kajak tudjátok milyen, mikor valaki terpeszben, kifele dobált lábfejjel jár, a vállai lazán leejtve és kb. a hasa megy elől (ha van neki, ha nincs). Ez a laza vagyok szétesem stílus, plusz beszélni is ilyen menősködősen beszélt... Baromi unszimpatikus volt, az egész lényéből az áradt számomra, hogy én rá egyáltalán nem vagyok kíváncsi és semmi közös nincs bennünk ez tuti.
2017. márc. 24. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Anàlis vagy banàn?..
2017. márc. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk téged tuti kiszórnálak mert vagy szar a humorod, vagy szókincsed nincsen.. :D
2017. márc. 24. 22:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én boltban dolgozom és még nem sokkal miután kezdtem egy random ember hívott moziba de annyira hirtelen ért akkor láttam először az alakot és nem tudtam mit kezdeni vele hát elutasítottam
2017. márc. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csitri, mivel 29 éves vagyok, szóval ezt a részét épp benézted. Egyébként férjnél vagyok, de az "élből elutasítom, mert foglalt vagyok" dolgon kívül mindig meg is nézem, hogy ha nem lennék férjnél akkor is mi lett volna a baj, ha lett volna. És rengeteg van. Ezzel már tudtam segíteni olyan férfi ismerőseimnek, akik nem süketek a kritikára. Mint pl. neked sem tűnik fel, hogy ismeretlenként egy nőknek szóló kérdésnél megjelensz és szexes poénokat nyomsz majd megsértődsz, ha a kérdező nem vevő rá, az gáz. Gondolom ilyet képes vagy máskor és máshol is megcsinálni, aztán csodálkozol, hogy egy vadidegen ember miért bozad el tőled miért nem röhög egy jót.
2017. márc. 24. 22:36
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Én is így megyek, mert elég strapás betkós bakancsot hordok (munkavédelmi felszerelés, kötelező), igaz a beszédemre ez nincs hatással, de jó tudni, hogy amíg itt dolgozom nem érdemes ismerkednem. :D

30/f

2017. márc. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

A kérdező a beképzelt "csitri" amiért nem tetszik neki a te sz.ar és IQ fighter humorod?... és az itteni pasik csodálkoznak, hogy "ők milyen normálisak mégsincs barátnőjük"


Kérdésre válaszolva: nagyon sokszor volt már, hogy sütött róluk a műveletlenség, az nálam alapból kuka.

2017. márc. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Az egyetlen akit én beképzeltnek látok az te vagy.....
2017. márc. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21%
Megfigyeltem, hogy itt mindenkit leoltanak aki mer valamit kerdezni, egybol jon a tamadas, es a tragar szavak dobalozasa a masik fele. Egy kis kulturalt magatartast eszkozoljetek be, koszi!
2017. márc. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Most komolyan nem érted, hogy mi a különbség a sima hasznos kérdés és a parasztkodás között? Mert ha ennyi eszed sincsen akkor feleslegese tovább vitatkoznunk :)

Erre én is csak ezt tudnám ajánlani " Egy kis kulturalt magatartast eszkozoljetek be, koszi!" helyesebben: Egy kis kultúralt magatartást eszközöljetek be, köszi!

2017. márc. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!