Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet társkeresőn elkezdeni egy beszélgetést olyan lánnyal, aki nem ír magáról semmit, és a képein sincs olyasmi, amiből ki lehetne indulni?

Figyelt kérdés
2017. márc. 26. 11:39
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Én is tudom, hogy az ilyen lányok sekélyesek és üresek belül, de attól még meg lehet őket dugni.
2017. márc. 26. 13:04
 12/18 anonim ***** válasza:
Ja, ha dugásra mész, akkor minek neked az élettörténete.
2017. márc. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Egyszer volt egy olyan gondolatom, hogy akik tényleg akarnak valamit, azoknak nincs kint képük, ők majd keresnek. Nem vállalják az arcukat, de, ha szerencsés vagy, mert van képed és tetszel, akkor rád írnak. Merthogy sok nőnek van ugyan képe, meg mottója, de 10 éve regisztráltak kb. Lehet, hogy még egy tízest lenyomnak ott, csak idősebbek lesznek a képen, ha frissítik.
2017. márc. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Remelhetoleg elkuld a francba, vagy letilt.
2017. márc. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Remelhetoleg elkuld a francba, vagy letilt."


Mert?

Az a gond, hogy a kérdező felvállalta, hogy őt az ilyen lány csak dugás szempontjából érdekelné?


Mi másért érdekelhetné?

A személyisége értelemszerűen nem érdekelheti, hiszen arról egy értelmes mondatot nem volt képes leírni. Az esze, rátermettsége stb. dettó.

Akkor meg marad két mell és egy luk, mint potenciálisan érdekes dolog ebben a nőben.


Vagy az a gond, hogy felnőtt emberként nem csak élete szerelmét keresheti az ember?

2017. márc. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A szandekkal nincs baj, ugyis a ferfiak nagyresze csak ezt akarja. Csak adja ugyan igy elo ahogy leirta, ne kortonfalazzon, meg probalja eloadni magat, kezdesnek kuldhetne a farkarol is egy kepet. :)

De amugy nevetseges, en meg eletemben nem olvastam ilyet, hogy amiert nincs neki rola semmi info, csak dugasra jo...

2017. márc. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Te mondod,hogy ő a sekélyes meg üres??! Holott te is az vagy!!
2017. márc. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"De amugy nevetseges, en meg eletemben nem olvastam ilyet, hogy amiert nincs neki rola semmi info, csak dugasra jo..."



Nem teljesen azt írtam, hogy másra tutira nem lehet alkalmas, hanem azt, hogy ha két értelmes mondatot nem képes / hajlandó kitölteni magáról, akkor teljesen természetes és értelemszerű, hogy azok az emberek fognak ráírni, akik csak dugni akarnak.

Elvégre az egyedüli potenciális vonzerő, amit fel tud mutatni, hogy ha esetleg jól néz ki a képen - márpedig ha komolyan társat keresek, akkor nyilvánvaló, hogy olyan nőt keresek, és olyannál kezdeményezek, aki ennél többet is fel tud mutatni.


Az már más kérdés, hogy ha ezt magától nem képes végiggondolni, vagy csak tényleg szimplán nem képes két értelmes mondatot se összehozni, akkor jó eséllyel tényleg csak dugásra jó.

2017. márc. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!