Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves korotokban jöttetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korotokban jöttetek rá, hogy soha nem lesz barátnőtök és mi segített rájönni?

Figyelt kérdés
2017. márc. 26. 13:19
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
16.
2017. márc. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
87%

Miért vagy ilyen pesszimista? Hány éves vagy? 60? Ha az alatt vagy, akkor ne rinyálj, ne sírj, tegyél azért, hogy legyen valakid. Nem a sült galambot kell várni, hanem tenni és tenni és küzdeni és felállni, ha padlóra kerülsz és így tovább.

A remény hal meg utoljára, ahogy szokták mondani.

Fogalmazd meg, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkezzen leendő párod és vonzd be magadnak. Nálam bevált. 4 éve együtt vagyunk párommal.

2017. márc. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:

"Fogalmazd meg, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkezzen leendő párod és vonzd be magadnak."

Már megfogalmaztam elégszer, mindig próbáltam fejlődni, külsőleg-belsőleg, semmit se használt. Bunkón nem koptattak le, mert nem olyan lányoknál próbálkoztam. Ez nem sírás, hanem tény. 15 éves korom óta próbálkoztam a lányoknál és pár randi az eredmény amiknek a végén nyilvánvaló volt már számomra, hogy nem lesz folytatás. 3-4 éve pedig már egy randit se sikerült elintézni, chaten leráztak, ha valakinek a telefonszámát megszereztem akkor vagy nem vette fel vagy kamut adott.

2017. márc. 26. 13:29
 4/46 anonim ***** válasza:
és miért gondolod ezt? ronda vagy?
2017. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:

Akkor most kb 19 éves vagy? És még te mered azt mondani, hogy ez nem sírás? Akkor mi ennyi évesen?


Tudod, nem elég megfogalmazni, hinni is kell benne!


https://www.youtube.com/watch?v=HkTa3-ZZbD8

2017. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:

-Kezdj el sportolni, nagyobb önbizalmad lesz. Az sem árt ha olvasol néha könyveket.

Hidd le, neked is lesz nőd.

2017. márc. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
47%

18 környékén már kezdtem sejteni,21 volt az a végleges pont,ahol tudtam már...

Azóta is csak kerülnek a nők,max. érdekből néha akarnak valamit,de utána el is tűnnek gyorsan.

Mi segített rájönni? Amit látok és tapasztalok.Ehhez nem kell nagy tudomány,visszautasítások,kinevetések,megalázások sora.

25/F

2017. márc. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
19? Bár annyi lennék.. 24 múltam.
2017. márc. 26. 13:37
 9/46 anonim ***** válasza:
De mesélj már egy kicsit hogy miért gondolod így. Csak azért mert még nem volt komolyabb barátnőd, vagy magaddal van valami gondod? Egyébként én 22 vagyok, lány, nem csúnya, de még nem volt komoly kapcsolatom.
2017. márc. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
56%

Szánalmas vagy ezzel a siránkozással...

Valószínűleg nincs önbizalmad, nincs stílusod, nem tudsz kommunikálni, nem vagy elég férfias. Ha ezek közül bármelyik ki lenne pipálva, már nem itt siránkoznál.

2017. márc. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!