Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves korotokban jöttetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korotokban jöttetek rá, hogy soha nem lesz barátnőtök és mi segített rájönni?

Figyelt kérdés
2017. márc. 26. 13:19
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
23%
Kb 5lehettem. Akkor rabolta el a szivem Gabor,ez utan sem vagytam soha arra h csajom legyen:) N
2017. márc. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
"24 múltam" Akkor vége mindennek? Ne sírdogálj! Ha nem lesz nőd, majd megbas az isten. Ja bocs, az vallási kategória. Majd lesz, ha felnősz végre. Én is ilyen hülye voltam. :-)
2017. márc. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
78%

#10


Van akinek komolyabb baja is van, ez csak max melléktünet.


Kérdező


24 voltam és akkor amikor rájöttem, hogy a személyiségem annyira eltorzult a rossz neveltetés, nagyon rossz szülői minta jóvoltából, hogy nem is lehet.


Hát ez van. Engem még a szakorvos is elzavar, hogy "ez meghaladja a tudását" felkiáltással.

2017. márc. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:

TL:DR; Óvoda, általános eleje.


Én mindig is tudtam. Hülyén hangzik talán, de engem a lányok már általános elejétől cikiztek és kinevettek állandóan. Olyan kis béna voltam, félénk, esetlen, sportokban ügyetlen. Labdaérzékem annyi van mint egy százasszögnek. Középben csak akkor kerültem a látómezejükbe, amikor házit kellett másolni rólam. Az is tény, hogy én nem voltam és nem is vagyok egy menőmanó és ezzel is tisztában voltam mindig is. Jobban érdekeltek a szerepjátékok a tudományok, művészetek, stb. Igazi kocka voltam és vagyok most is.


Nehezen értem meg magam a nőkkel (sok férfivel is egyébként) mert nagyon más a látásmódom mint az emberek többségének.

Persze elég ronda is vagyok, ebben sem passzolok a világ sztenderdjeihez. Szóval a korai sejtelmeim némileg beteljesedtek, persze ebben nekem is volt bőven részem, de szerintem kellően összeférhetetlen vagyok, hogy valaki megtiszteljen azzal, hogy elviseljen egy kapcsolatban. A rossz külsőm miatt pedig az alkalmi dolgok sem jönnek szóba, mert minden nőre jut számtalan nálam sokkal jobb férfi és ezzel tisztában vagyok. Nyilván ha nagyon tepernék akkor lenne valami, de rengeteg időnek tartom és teljesen feleslegesnek. Túl nagy a befektetett energia az eredmény számomra kedvező valószínűségének bekövetkezéséért. Prostik is kilőve, nem tartom vonzónak őket, sajnálom ez az igazság.

2017. márc. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
62%

Ugyanolyan vagy, mint a 200 kilós nők. Mindig más a hibás, amiért nem fogadják el őt és nem kell senkinek. Soha az életben nem fogyna le senki miatt, mert őt ne azért szeressék, mert jó a teste...stb

Gondolom te is elvárnál minden jót, de csak siránkozol, ahelyett, hogy fejlesztebéd magad. Az meg egyenesen nevetséges, hogy ezen az oldalon egy pár embernek az a célja, hogy ne legyen szűz végre, és legyen barátnője... Mintha olyan nehéz dolog lenne.

2017. márc. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
15# Na tessék még egy lusta dög, aki csak siránkozni tud. Ülj bent a sötétben összeesett izomzattal, fehér bőrrel és toljad a játékokat... Azért arra rájöhettél volna, hogy akármilyen sporttal többet tennél magadért, mint a játékokkal, ami csak felemészti az időt a nagy semmire. Azért vagy ilyen, mert erre vagy hajlandó maximum...
2017. márc. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
14#* elírtam.
2017. márc. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
46%

#15



Fentről mindig könnyebb dumálni.


"Tudom, hogy nekem könnyű ezt mondani, ne vágjátok mindig a fejemhez" (Gy.F.)

2017. márc. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
89%

#16


És akinek inkább a személyisége a baj? Azok mit csináljanak? És nem valami PUA dolog hiánya a baj, hanem mélyen gyökeredző személyiségproblémák, szorongások, szar szülői minták, komoly jellemhibák a gyerekkori "traumák" miatt?

2017. márc. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:

26. Fölösleges rájuk pazarolni az időt meg pénzt. Azt időt pénzt hasznos dolgokra használom fel. Élem az életemet.


30/F

2017. márc. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!