Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves korotokban jöttetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korotokban jöttetek rá, hogy soha nem lesz barátnőtök és mi segített rájönni?

Figyelt kérdés
2017. márc. 26. 13:19
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

Jöjjön velem valaki csajozni, majd lesz ;)

volt már amúgy

2017. márc. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

Ne hogy már itt egymást is leghúzzátok. Álljatok a sarkatokra, hisz férfiak vagytok. Pár elutasítás meg sem kottyan nekünk. Álljatok fel, menjetek bulizni vagy bárhova és végre szerezzetek már nőt:)

istenem.

2017. ápr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

24 évesen már így sírsz?! Nem csoda, ha a nők nem állnak veled szóba. Megérzik a gyenge férfiakat. Növessz tököt öregem!

Én is nyámnyila voltam. 20 éves koromig nem volt barátnőm, 24 éves koromig szűz voltam, próbálkoztam, pofára estem sokszor, de leporoltam magam és folytattam. Legyen hobbid, valami, ami érdekel, ez nagyon fontos, mert egy üres csávó senkinek nem kell. És a hobbi révén még találkozhatsz is hasonló érdeklődésű lányokkal.

És még mielőtt azt mondanád, hogy ja, hát nekem minden összejött, hát nem.

20 évesen első barátnő, majd 3 év szünet. 24 évesen második, majd újabb 3 év szünet, most 34 évesen sem vagyok még nős, de együtt élek a párommal.

Szóval nem szabad feladni. Ha máshogy nem megy, menj a nagy számok törvényére. Ott a sok társkereső, írj mindenkinek, aki egy kicsit is szimpatikus, aztán előbb-utóbb lesz, aki randizzon veled.

2017. ápr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
oohhhh szegények, azt még nem tudjátok, hogy az igazi nehézségek akkor kezdődnek, ha már van nőd :D
2017. ápr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

Én 16 évesen jöttem rá, hogy szűzen fogok megdögleni, mert túlságosan csendes és visszahúzódó természettel lettem megátkozva ahhoz, hogy egy nőnek is kelljek.

Minden nő a nyitott, dumás pasasokat szereti, ezzel nagyjából történet vége.

2017. ápr. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

Bezony, a 44-es jól látja. Mondjuk, ha azon gondolkodol, hogy kéne egy nő, akkor a gondviselés oda fog sodorni neked egyet, de ezt le is nullázhatod azzal, hogy "á, úgyse lesz".

Te döntesz.

2017. máj. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!