Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell azért szidni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell azért szidni és lúzernak nevezni mert visszautasítottam egy átlagos kedves aranyos lányt félénk átlagos férfiként?

Figyelt kérdés

Sokat csalódtam nem akarok nagyon többet nőhöz közel kerülni. Volt egy aranyos számomra csinos kedves szolid lány. De én megmondtam neki hogy kapcsolatot nem szeretnék, szexuálisat sem.

Mikor ezt barátaim megtudták, teljesen kiakadtak, hogy mekkora lúzer barom vagyok hogy egy ilyen pasiként egy ilyen nőt elutasítók.

Valóban egy lúzer lennék emiatt?


2017. márc. 28. 16:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
97%
Önsajnálatból elutasítani egy számodra tetsző lányt bizony k__va nagy lúzerség.
2017. márc. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
92%

"Sokat csalódtam nem akarok nagyon többet nőhöz közel kerülni"


és lehet most dobtad el az esélyt arra, hogy legyen egy tökéletes párkapcsolatod.. mindezt csak azért, mert a múltban élsz, ami csakis téged érdekel...

2017. márc. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
95%
A te életed, ha így érezted, akkor ez van. Én nem szidnálak az biztos. De arra készülj fel, hogy sok férfi egész életében nem találkozik rendes, egyedülállő lánnyal, akinek még be is jön. Lehet ez volt az egyetlen lehetőséged.
2017. márc. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!