Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok túllépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok túllépni ennyi idő után sem?

Figyelt kérdés

Lassan 10 hónapja vagyok egyedül. Előtte egy 6 éves komoly kapcsolatom volt, a barátnőm szakított velem.


Már jól érzem magam, de egy lány sem érdekel. Csak ő.


Mikor múlik ez el? Tudom, hogy nincs rá válasz és majd az idő megoldja, de én valamiért ezt már lassan betegesnek tartom, hogy nem vagyok képes nyitni lányok felé.


Mintha mégsem tudtam volna még rendesen feldolgozni, bár néha úgy érzem, hogy igen. :-D


Most van egy lány kedves, rendes, talákozna is velem, de nem megy. Nem azért, mert nem szimpatikus, hanem emiatt a bizonyos fék miatt.


Valaki tud valami okosat mondani?


28/F


2017. márc. 29. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem a kérdéshez tartozik. De én még csak 1 hònapnál tartok és mar most lelkileg kikészültem.
2017. márc. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem normális amit érzel. 6 év nem kevés idő. Még nem tudtál elszakadni tőle teljesen, ezt majd akkor tudod elmondani, ha tudsz nyitni más nők felé. Nem tudom, mennyire lenne érdemes ezt sürgetni azzal, ha direkt randizol, másfelől meg a lánnyal szemben sem lenne fer. Egyszerűen csak élj, szórakozz, légy nyitott az emberek felé és halványulni fog benned az exed emléke.
2017. márc. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb másfél ev volt mure tudtam nyitni a lànyok felé egy öt éves kapcsolat után.
2017. márc. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4honap es meg mindig taccson...szerintem 2ev utan esetleg, de nem biztos.
2017. márc. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Valahol megnyugodtam, hogy akkor nem az én lelkivilágommal van baj. Egyszerűen több idő kell ehhez.


Ami a lányt illeti, igen nem lenne fair, nem is fogok vele találkozni. Lehet, hogy később bánni fogom, de szerintem ez most így helyes.

2017. márc. 29. 09:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 7 éves kapcsolatomnak lett vége több mint 10 hónapja.

Én sem tudtam még lezárni, elengedni. Nekem sem megy az ismerkedés egy bizonyos szintnél tovább. Megismertem már több szimpatikus, érett, jó gondolkodású nőt, akikkel normál esetben biztos hogy többet akarnék.

De nem, semmi, nulla, nihill, semmi komolyabb érzelmet nem tudtak belőlem kicsikarni.

Kicsit ijesztő is ez.

Remélem nem az van hogy "bekövesedtem"

2017. márc. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!