Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogyan viszonyultok azokhoz a 30-as férfiakhoz, akik már az ismerkedés első mondataiban azt mondják, hogy gyereket akarnak?

Figyelt kérdés

Minthogy nem tudja még, hogy milyen a természetem, azt látom, hogy csak a gyerek lenne neki fontos, én neki biztos nem. Úgy érzem, hogy ez nem nekem és nem az ismerkedésnek szól, csak a saját céljainak. Megkap egy nő lelkileg sok mindent a férfitól egy erre a mondatra alapuló kapcsolatban/házasságban? Nekem türelmetlenségnek tűnik részéről.

Előre is köszönöm a komoly válaszokat, írjatok kort is.



2017. márc. 29. 11:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%

Bocs hogy ffiként válaszolok, de nem azt jelenti hogy azonnal meg akar fektetni és csak a gyereket akarja.

Inkább annak a kifejezése, hogy komoly életet képzel el valakivel (akár veled). Családot alapítva, nem komolytalan kapcsolatot akar...

Szerintem ez nem kellene hogy ilyen ijesztő legyen.

2017. márc. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Sok nő van aki szerint a gyerek/anyaság a cél és ehhez egy eszközt keres a férfi személyében.

Tettem már fel ezzel kapcsolatos kérdést és a többség ezzel a véleménnyel tud azonosulni. Nem baj ez mert a fajfenntartás stb.

Számomra fordítva logikus. Tálalok egy párt magamnak és ez hívja életre a közös igényt a gyerekre. Na mindegy hát kinek mi...

Nekem a párom az első randikon jelezte nekem hogy neki komoly szándékai vannak, házasság és gyerek. Akkor nagyon megijesztett, de egyszerre jól is esett, hiszen én is ezt akartam.

Szóval jó tisztázni az igényeket már az elején, mert ha te nem akarsz gyereket, neki meg ez az életcélja akkor jobb ha nem húzzátok egymás idejét.

2017. márc. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Jó, ha előre leszögezitek, hogy ki mit akar. Ha családban, gyerekben gondolkodik, akkor biztosan nem csak pár digidugira számít. Ha te csak kalandoznál, akkor inkább mond meg neki rögtön, hogy mindkettőtök számára világos legyen, hogy biztosan nem egymást keresitek.

28/N (és férjnél vagyok évek óta, gyerek is van, szóval nem a "kétségbeesés" beszél belőlem)

2017. márc. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom, hogy te mennyi idős vagy, de gondolom valamivel fiatalabb mint 30. Csak azért mondom, mert abban a korosztályban a lányok/nők gyakran állnak úgy a dologhoz, hogy egyszer majd talán, vagy éppen nem akarnak. Férfi részről ez inkább a helyzet tisztázása. Ha már megvan a kölcsönös szimpátia, én fel szoktam hozni, hogy ki, mikor, merre, mennyit, mert nekem is van egy konkrét elképzelésem és nyilván a partneremnek is, ezt szeretném megtudni. Ha egyezik, jó, ha össze lehet egyeztetni szintén jó, ha nem, akkor meg nem futok felesleges köröket, tőle sem várom. Így mindenki kereshet olyan embert maga mellé akivel egyeznek a céljaik.

30/f

2017. márc. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ok, értem a komoly szándékot, sőt én sem vagyok pubertás, hogy ne tudjam, hogy 30-as férfinak mi kell, viszont az időzítéssel van gond itt, s nem a nők gyerekvállalási szándékával.Szinte csak a nevemet tudja még, a koromat és a települést ahol lakok, ennyi adatra írja ő, hogy gyereket akar.

Még mindig teljesen olyan színezete van az egésznek, mintha piacon lenne, s venne egy kiló almát, majd amint megette pár napon belül, már el is felejti, az eladóval/termelővel együtt.

2017. márc. 29. 11:20
 6/17 anonim ***** válasza:
20%

pl, ha beszélünk már 1-2 órát és érzem a kölcsönös szimpátiát akkor neked szegezem a kérdést. Nyilván nem nyit normális ember úgy hogy "Szia mizu. hány puja kell ?" :D

30/f

2017. márc. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Elso randin ijeszto lenne es inkabb tovabblepnek. En alapbol nem akarok gyereket, nem erzem letszuksegletnek de nem vagyok ellene sem, ha a parom akar es ugy vagyunk egyutt mar egy ideje, hogy minden oke es a feltetelek is adottak. Szoval engem ezzel egy elso randin el lehetne kergetni siman :D Masfel eve vagyok a parommal, nem tudom mikor kerult eloszor szoba, hogy o akar majd gyereket, de nem az elso 1-2 honapban, az biztos. Mar nem lenne ellenemre a kesobbiekben, bar most amivel ijesztgetni tud, az az, hogy o kettot akar, en meg max egyet.
2017. márc. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem, abszolút. Rohantatás az egész. A gyereknek mit mondok évek múlva, milyen ember az ő apja? Válasz: Hát gyermekem, fogalmam nincs.

Vannak bőven férfiak, akik szeretik a válópereket és 5 évenként váltogatni a nőjüket, nem gond, mindig is voltak. Nekem a minőség sokkal fontosabb egy kapcsolatban-házasságban, mint a kihasználás, abban pedig nem hiszek, hogy "nah, majd összeszoknak".

Ez az én véleményem, remélem, hogy nem zavar senkit.

2017. márc. 29. 11:28
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi távkapcsolatban indultunk, a harmadik hétvégén került valahogy szóba, hoyg a páromnál nincsenek nagyon rokonok és mindig hiányoztak neki a nagy családi ebédek ünnepekkor stb. És konkrétan feltette a kérdést, hogy én akarok e gyereket és hányat. Néhany hetes ismeretség és 3 talalkozás után szuperkorainak találtam a kérdést, és baromira meg is lepődtem. Aztán később végiggondoltam, jobb is, hoghy megkérdezte, mert ha én erre azt válaszoltam volna, hogy én inkább kutyát szeretnék, akkor feleslegesen raboljuk tovább egymás idejét.

Nálad ez extrémebb, mivel néhány mondat után jött elő ez a téma, de legalább nem kertel, szólt előre, hogy komolyan akar. Lehet, megjárta már, udvarolgatott más nőnek hetekig, és akkor derült ki, hoyg a nő nem is akar gyereket, ezért inkább letudja ezt most az elején. Emiatt nem írnám le.

2017. márc. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Fura persze, de ha a nő egyáltalán nem akar gyereket, akkor legalább nem rabolják egymás idejét.
2017. márc. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!